عضو شورای شهر تهران در تذكری مطرح كرد

راه اندازی سایت برف روبی در اردوگاه شهید باهنر و لطمه به درختان

راه اندازی سایت برف روبی در اردوگاه شهید باهنر و لطمه به درختان

گل اركیده: یك عضو شورای شهر تهران نسبت به راه اندازی سایت برف روبی در اردوگاه شهید باهنر تهران به شهرداری تهران تذكر داد.


به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، آرش حسینی میلانی در دویست و چهل و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری اظهار داشت: برگزاری سایت برف روبی و انباشت نمک در محوطه اردوگاه شهید باهنر منظریه تهران سبب ایجاد لطمه به درختان این اردوگاه می شود، پس لازم است در اسرع وقت نسبت به رفع خطر از درختان این اردوگاه توسط شهرداری تهران اقدام گردد.
وی ادامه داد: این اردوگاه برای شهر تهران بسیار مهمست و علاوه بر کارکردهای آموزشی از پهنه های سبز به هم پیوسته شمال شهر تهران شمرده می شود، پس حفظ آن بسیار پر اهمیت است و تذکر من نسبت به برگزاری سایت برف روبی درون محوطه این اردوگاه به معاونت خدمات شهری شهرداری تهران است و شهرداری باید حساسیت و اهتمام لازم را داشته باشد. بتازگی ناحیه ۴ شهرداری منطقه یک سایت برف روبی در قسمت غربی این اردوگاه برپا کرده درحالی که در سال ۱۳۹۷ با راه اندازی این سایت آزار جدی به ۹۰ اصله درخت این اردوگاه شده بود.
وی افزود: البته برگزاری سایت برف روبی در اطراف اردوگاه نیز سبب ایجاد لطمه در گذشته شده بود پس باید در جهت حفظ این فضای سبز گام برداریم و سازمان بوستانها نیز نسبت به تهیه شناسنامه درختان این اردوگاه اقدام و گزارش آنرا به شورای شهر تهران ارائه کند.
منبع:

1399/08/11
23:00:31
5.0 / ۵
1314
تگهای خبر: خدمات , درخت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است