تردد و تنفس مردم مبتلا به اختلال شده است

تردد و تنفس مردم مبتلا به اختلال شده است

به گزارش گل ارکیده عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از وضعیت ترافیک و آلودگی هوا در تهران گلایه نمود و اظهار داشت: تردد و تنفس مردم مبتلا به اختلال شده است.


به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، ناصر امانی بامداد امروز در تذکر قبل از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به وضعیت آلودگی هوا در پایتخت اظهار داشت: این تذکر من از باب دفاع از جایگاه و حیثیت شورا است؛ چونکه متأسفانه کسانی که ۸ سال در اختیار داشتند و هیچ کاری نکردند به ما انتقاد می کنند که آلودگی هوا در محرمانگی شورای ششم است و ما را متهم می کنند که در مورد آلودگی هوا پشت درهای بسته هستیم؛ اما اینطور نیست و باید آنها پاسخگو باشند.
وی با اعلان اینکه ما مسئول هستیم چونکه حالا تردد و تنفس مردم مبتلا به اختلال شده و به وضعیت هشدار نزدیک می شویم، اظهار داشت: ما مسئول هستیم و باید در مورد کارهایی که انجام می دهیم مردم را توجیه نماییم.
امانی با اعلان اینکه زاکانی برای مناف هاشمی در بحث آلودگی هوا حکم زده و دو ماه نیز از این انتصاب گذشته و باید به ما گزارش دهند که چه اتفاقی رخ داده است، اظهار داشت: جای تاسف است که می بینیم برخی خودرو های شهرداری تهران عامل آلودگی هوا هستند هرچند که مجبوریم چونکه اتوبوسهای فرسوده باید به مردم خدمت ارائه نمایند.
عضو شورای شهر تهران با اعلان اینکه ما وارث کارهای انجام نشده در گذشته هستیم، اظهار داشت: مسئله آلودگی هوا در تهران با جلسه و تشکیل ستاد حل نمی گردد و جالب است بدانید آلودگی هوای تهران عمدتاً ناشی از ترافیک و تحرک وسایل نقلیه است و ۴۰ میلیون موتورسیکلت آلاینده و ۱۰۰ هزار کامیون در تهران تردد می کند و با جلسه و هشدار ونصحیت کار پیش نمی رود.
وی با اعلان اینکه آلودگی هوا در پستوی محرمانگی نیست، اظهار داشت: جا داشت که امروز معاون حمل و نقل شهرداری به شورا می آمد و در مورد برنامه ها واقداماتی که انجام داده و می خواهد انجام دهند صبحت می کرد و می گفت مشکل دقیقا کجاست؟.
منبع:

1400/09/02
20:39:08
5.0 / 5
255
تگهای خبر: آلاینده , آلودگی , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است