رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شاهرود:

عوامل شكار بدون مجوز در مجن دستگیر شدند

عوامل شكار بدون مجوز در مجن دستگیر شدند

به گزارش گل ارکیده رئیس اداره حفاظت محیط زیست شاهرود اظهار داشت: عوامل شکار بدون مجوز یک راس قوچ وحشی در شهر مجن شاهرود دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.علی اکبر قربانلو در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلان اینکه عوامل گشت زنی محیط زیست روز جمعه در حوالی مجن با صدای شنیدن تیر در ارتفاعات تاش و شاهوار، محدوده را مورد پایش قرار دادند، بیان کرد: در پایش منطقه یک نفر که یک قبضه سلاح شکاری و یک کیسه بزرگ روی دوش خود حمل می کرد توسط مأموران محیط زیست شناسایی و تحت نظر قرار گرفت.
وی از شناسایی محل اسکان این شکارچی آگاهی داد و اضافه کرد: بعد از ارائه حکم از مقام قضائی و هماهنگی با پلیس مأموران وارد منزل وی شده و در هنگامی که قصد فرار را داشت، این شکارچی را دستگیر کردند.
رئیس اداره محیط زیست شاهرود با اعلان اینکه این فرد قصد متواری شدن و اختفای لاشه را نیز داشت که موفق نشد، اشاره کرد: این فرد با یکی از افراد حاضر در منزل خود به وسیله خودروی سمند قصد متواری شدن و انتقال ادوات جرم داشت که دستگیر شد.
قربانلو با اعلان اینکه از این فرد لاشه تازه شکار شده یک رأس قوچ وحشی بعلاوه یک قبضه سلاح گلوله زنی کالیبر ۲۷۰ دوربین دار و ۱۱ تیر فشنگ مربوطه و یک دستگاه دوربین چشمی و یک عدد کارد کمری کشف شد، ابراز کرد: متخلفان برای رسیدگی به پرونده راهی مراجع انتظامی و قضائی شدند.


منبع:

1400/01/22
13:50:04
5.0 / ۵
796
تگهای خبر: دستگاه , محیط زیست , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دوستهای گل اركیده
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است