تداوم هوای مطلوب پایتخت

تداوم هوای مطلوب پایتخت

بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (۱۸ اسفند ماه) در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است اما وزش باد طی روز موجب بهبود این شرایط در بیشتر مناطق پایتخت خواهد شد.به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان داده است که در صبحگاه امروز (۱۸ اسفند ماه) در مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک است.

با رشد ناپایداری جوی طی روز به تدریج بر تندی باد افزوده و شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت پیشبینی می شود.

صبح فردا (۱۹ اسفند ماه) تداوم ناپایداری جوی همراه با وزش باد نسبتا شدید طی ساعات گذشته از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

استمرار این شرایط جوی طی روز سبب پراکندگی آلاینده ها می شود و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند. در اواخر وقت فردا (۱۹ اسفند ماه) هم باوجود ترافیک شامگاهی پیشبینی می شود ناپایداری جوی همراه با وزش باد مؤثر، کاهش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال داشته باشد.

به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۸ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۱ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1399/12/18
11:23:46
0.0 / ۵
830
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت , ناسالم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دوستهای گل اركیده
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است