تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت

بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (4 اسفندماه) در محدوده قابل قبول دارد و تداوم این شرایط دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان میدهد که در صبحگاه امروز (۴ اسفند ماه) در مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش تردد خودرو ها است.

طی روز نیز با افزایش تندی باد شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت پیش بینی می شود.

صبح فردا (۵ اسفند ماه) افزایش غلظت آلاینده ها موجب کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد خواهد شد که عمدتا ناشی از افزایش ترافیک، کاهش تندی باد و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی همراه با وزش باد نسبتا شدید در بیشتر ساعات بعدازظهر، پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود. تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت فردا (۵ اسفند ماه) پراکندگی آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «دی اکسید نیتروژن» با میانگین ۶۱ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۲ است و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
1399/12/04
13:26:36
0.0 / ۵
863
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت , ناسالم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است