مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان:

هوای اصفهان ناسالم شد

هوای اصفهان ناسالم شد

به گزارش گل ارکیده مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص کیفی هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد 108 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان گفت: کیفیت هوای این شهر طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی ۱۰۸ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
وی اضافه کرد: روز گذشته نیز کیفیت هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۷۸ بیان کننده وضعیت سالم برای هوای این شهر بود.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه هم اکنون کیفیت هوا در استانداری ۱۰۲ و سگزی ۱۲۷ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است، افزود: کیفیت هوا در خرازی ۸۹ و رودکی ۷۴ در وضعیت سالم قرار گرفته است.
وی اظهار داشت: کیفیت هوا در ایستگاه پروین با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۶۶ در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان قرار گرفته است.
صادقیان درباب کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان اظهار داشت: کیفیت هوا در شاهین شهر با قرار گرفتن بر روی شاخص ۵۱ در وضعیت سالم و در مبارکه با قرار گرفتن بر روی شاخص ۳۱ در وضعیت پاک ثبت شده است.
وی با اعلان اینکه هم اکنون تنها هفت ایستگاه از ۲۱ ایستگاه سنجش کیفیت هوای استان اصفهان فعال است، اضافه کرد: روز به روز از تعداد این ایستگاه ها در استان اصفهان به سبب نبود بودجه کم می شود.


منبع:

1399/11/22
11:42:01
0.0 / ۵
839
تگهای خبر: كیفیت , محیط زیست , ناسالم , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است