كیفیت هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول است

كیفیت هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول است

به گزارش گل ارکیده برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای پایتخت الان در محدوده قابل قبول است اما کاهش تندی باد و درپی آن تجمع آلاینده ها طی روز دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، برپایه پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۳ بهمن ماه) کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل می باشد.

طی روز با رشد تدریجی پایداری جوی و کاهش تندی باد شرایط مناسب برای تجمع آلاینده ها فراهم خواهد شد. این وضعیت تا اواخر وقت ادامه خواهد داشت و در بعضی مناطق پرتردد افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا پیشبینی می شود.

با افزایش تندی باد تا بامداد فردا (۴ بهمن ماه) انتظار می رود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

طی روز هم از میزان تندی باد کاسته خواهد شد، ازاین رو در ساعات پایانی فردا (۴ بهمن ماه) افزایش ترافیک شامگاهی و حاکمیت جو آرام سبب افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پرتردد خواهد شد.

به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۲ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۳ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

انتهایی ‍پیام


1399/11/03
22:18:46
0.0 / ۵
747
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت , ناسالم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است