شاخص كیفی هوا ۱۳۵؛

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم شد

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم شد

مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۵ وضعیت نارنجی و ناسالم بودن هوا برای گروه های حساس را نشان داده است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به آخرین وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۱ امروز عنوان کرد: هم اکنون شاخص کیفی هوای این شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۵ وضعیت نارنجی و ناسالم بودن هوا برای گروه های حساس را نشان داده است.
وی اضافه کرد: میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان در روز گذشته با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۷۵ وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان را نشان داد.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوا در ایستگاه های احمدآباد ۱۴۵، استانداری ۱۲۵، خرازی ۱۱۴ و رودکی ۱۲۷ و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است، اظهار داشت: کیفیت هوا در ایستگاه پروین با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۶۵ در شرایط ناسالم برای عموم است.
وی اظهار داشت: شاخص کیفی هوا در ایستگاه سگزی هم با قرار گرفتن بر روی عدد ۹۲ شرایط سالم را برای این منطقه نشان داده است.
صادقیان در مورد کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان اظهار داشت: کیفیت هوا در شاهین شهر با قرار گرفتن بر روی شاخص ۷۷ شرایط سالم و در مبارکه با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۱۴ شرایط ناسالم برای گروه های حساس را نشان داده است.

1399/10/12
23:24:14
0.0 / ۵
700
تگهای خبر: آب , كیفیت , محیط زیست , ناسالم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است