هوای پایتخت برای گروه های حساس ناسالم شد

هوای پایتخت برای گروه های حساس ناسالم شد

بر طبق اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت امروز (3 آذر ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد و تداوم این شرایط تا ساعات پایانی امشب نیز دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز ( ۳ آذر ماه) باتوجه به عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته همراه با آغاز تردد خودرو ها و افزایش غلظت ذرات معلق در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

طی روز نیز کاهش تندی باد شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم نخواهد کرد بدین سبب در شامگاه امشب (۳ آذر ماه) با افزایش ترافیک و درنتیجه تجمع ذرات معلق انتظار می رود کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس باقی خواهد ماند، هرچند با افزایش تندی باد در ساعات پایانی تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد.

در اولین ساعات فردا (۴ آذر ماه) همراه با آغاز تردد خودرو ها پیش بینی می شود در بعضی مناطق افزایش غلظت ذرات معلق موجب کاهش کیفیت هوا شود.

طی روز با عدم وزش باد مؤثر احتمال می رود بر غلظت آلاینده ها افزوده شود همین طور در اواخر وقت فردا (۴ آذر ماه) با افزایش غلظت ذرات معلق ناشی از ترافیک شبانگاهی کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۸۴ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۰۷ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.
1399/09/04
15:44:03
5.0 / ۵
990
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت , ناسالم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است