برای دومین روز متوالی؛

هوای اصفهان سالم می باشد

هوای اصفهان سالم می باشد

به گزارش گل اركیده مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: كیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص كیفی 99 در وضعیت سالم قرار دارد.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز گفت: هم اکنون میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۷۸ در وضعیت سالم قرار دارد.
وی اضافه کرد: شاخص کلی کیفیت هوای اصفهان نیز امروز پنجشنبه ۲۹ آبان ماه با قرار گرفتن بر روی عدد ۷۸ در وضعیت سالم برای عموم قرار گرفته است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اضافه کرد: میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان در روز گذشته نیز بر روی عدد ۹۵ و در وضعیت سالم قرار داشت.
وی با اعلان اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوا در ایستگاه سگزی با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۶ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد، اظهار داشت: شاخص کیفی هوا در ایستگاه های احمد آباد با عدد ۹۹، استانداری با عدد ۸۴، پروین با عدد ۸۶، خرازی با عدد ۵۵، دانشگاه با عدد ۶۲ و رودکی با عدد ۸۱ در وضعیت سالم قرار دارد.
صادقیان اضافه کرد: همین طور شاخص کیفی هوا در ایستگاه های خمینی شهر با شاخص ۸۹، مبارکه با شاخص ۷۳ و نجف آباد با شاخص ۶۳ نیز در وضعیت سالم قرار دارد.
وی افزود: در آبان ماه تا حالا ۹ روز هوای سالم را در شهر اصفهان تجربه کرده ایم.


منبع:

1399/08/30
18:49:01
5.0 / ۵
1128
تگهای خبر: آب , تجربه , كیفیت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است