بهترین سایت بازی انفجار با رتبه عالی بین المللی

بهترین سایت بازی انفجار با رتبه عالی بین المللی

در این مقاله قصد داریم در ابتدا شما را با بخش های‌ مختلف سایت بازی انفجار بـه خوبی آشنا كنیم و توضیحات مفصلی راجع بـه هر یك از این قسمت ها ارائه بدهیم.


در واقع ما در این مقاله قصد داریم در ابتدا شما را با بخش های‌ مختلف سایت بازی انفجار بـه خوبی آشنا کنیم و توضیحات مفصلی راجع بـه هر یک از این قسمت ها ارائه بدهیم. شما می توانید مقاله ربات بازی انفجار را نیز در سایت بازی سیگاری بت مطالعه کنید.  که چگونه می توانید با استفاده از برخی قسمت های‌ ارائه شده آنالیز بازی انفجار را بـه صورت حرفه ای تری با استفاده از کدهای hash و md5 انجام دهید. همچنین در نهایت بـه آموزش کامل روند این بازی و ترفند های‌ مختلف برای بالا بردن دقت در این بازی می‌پردازیم.

 

آنالیز در بازی انفجار با کمک تاریخچه

تاریخچه بازی انفجار بخش دیگر این بازی می باشد که در آن ضریب بازی در دست های‌ قبلی در معرض قرار گرفته اسـت. شما می توانید بهترین آنالیز بازی انفجار را در همین قسمت بـه نتیجه برسانید. کاربران حرفه ای قبل از بازی ایتدا نگاهی بـه اینبخش دارند و بعد از آن که اطلاعاتی در مورد روند تولید ضریب پیدا کردند تصمیمات لازمه را برقرار میکنند. برای درک بهتر یک مثال می‌زنیم.

فرض کنید با انالیز تاریخچه بازی درک نید که بازی در حال تولید ضریب های‌ بالا در چند دست متوالی می باشد! این یعنی بـه زودی ضریبی پایین رو خواهد! پس از بازی دست می کشید. همین شرایط در جهت دیگر هم برقرار می باشد و میتوانید با استفاده از این آنالیز سود های‌ میلیوونی را دریک دست رقم بزنید.

 

کدهای بازی انفجار

در واقع در این بخش دو نوع کد در اختیار شما قرار می گیرد. کد md5 که در ابتدای هر دست و هم زمان با تولید ضریب در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که شامل ضریب بازی اسـت. البته باید بدانید که این کد بـه صورت رمز گذاری شده می باشد و از این رو کسی نمی‌تواند بـه ضریب دسترسی داشته باشد. کد hash نیز در پایان هر دست دربخش تاریخچه قرار میگیرد که همان کد md5 بـه صورت رمزگشایی شده اسـت.

 

استفاده از کدها برای آنالیز بازی انفجار

در واقع باید بگوییم که نرم افزار های‌ بسیار زیادی وجود دارند که می توانید با استفاده از انها کد hash را بـه md5 تبدیل کنید. اینکار می تواند بـه شما کمک کند تا بتوانید اعتبار و همچنین استاندارد بودن الگوریتم ارائه شده برای بازی انفجار در سایتی که ازآن استفاده میکنید را بیازمایید. آموزش بازی انفجار 2 چگونه است ؟

 

همچنین شما با در اختیار داشتن بخش تاریخچه و کد ها می توانید آنالیز بازی انفجار را با توجه بـه الگوریتم آن انجام دهید. و از این طریق نکاتی را راجع بـه آن بـه دست خواهید آورد که می تواند بسیار در موفقیت شما تاثیر بگذارد.

بـه طور مثال شما می توانید برای هر بازی عددی ضریب ها درصد هایی بدست آورید و یا این‌که یک روند کلی از الگوریتم بدست آورید. در واقع درست اسـت که ضریب های‌ بازی انفجار کاملا تصادفی تولید می شوند.

اما قوانین کلی ای نیز دارند. بـه طور مثال پس از چند دست که بازی بر روی ضرایب بالا بسته می شود، طبق معمول انتظار این اسـت که در دست های‌ بعدی ضریب کوچکتر شود. که البته شما با آنالیز برد بازی انفجار بـه صورت دقیق با استفاده از تاریخچه می توانید بـه نکات بیش تری دست پیدا کنید.

 

آنالیز تعداد کاربران حاضر در بازی انفجار

بخش دیگری که در بازی انفجار قرار دارد فهرست کاربران بازی انفجار اسـت. در این فهرست نام کاربری تمامی افراد حاضر در بازی بـه همراه مبلغی که در هر دست بر روی آن بازی می‌کنند و همچنین میزان سودی که بست می آورند، در اختیار شما قرار میگیرد. در واقع این فهرست می تواند الگوی بازی افراد حرفه ای را برای شما ارائه دهد. و شما بادقت بر روی آن می توانید نکات بسیار زیادی کسب کنید.

در حقیقت کاربران حرفه ای ترفند هایی را بـه کار میبرند و سبک بازی خاص خودرا دارند. و از همین روشها میتوانند همواره در بازی انفجار موفق بوده و سود های‌ میلیونی بدست آورند. یکی از راه هایی که شما می توانید از طریق آن راجع بـه روندی که این افراد بازی انفجار پیش می‌گیرند اطلاعات کسب کنید، آنالیز بازی انفجار توسط کاربران چگونه می باشد.

 

ضرایب بازی انفجار اتوماتیک است یا دستی؟

کاربران پیام های‌ زیادی را ارسال کرده اند که عنوان میکنند در سایت هنگام انجام بازی بـه طرز مشکوکی هنگامیکه مبلغ بالا رو در پنل بازی درج میکنند، سایت از عمد ضریب رو سریع میبنده و کاربر رو میبازونه، باید بـه این دسته از دوستان بگم که خیر، این بازی کاملا اتوماتیک و تصادفی اسـت یعنی در طول 24 ساعت روز تعداد ضرایب سبز « بالا از 1.8 » و ضرایب قرمز تقریباً یکسان اسـت ولی ممکن اسـت بـه طور تصادفی دریک بازه زمانی از روز تعداد ضرایب سبز و قرمز تفاوت زیادی داشته باشد. بنابر این از گذاشتن مبالغ بسیار بالا دریک راند خودداری کنید.

بنابر این بازی انفجار یک بازی کاملا اتوماتیک و سیستمی اسـت اسـت و بنا بر روش های‌ ریاضی و الگوریتمی که در قسمت قبل گفتیم عمل میکنه.

 

آموزش و ترفندهای رایگان بازی انفجار

بازی انفجار یکی از معروف ترین بازی های بازی و بازی اسـت که طرفداران زیادی را جذب این بازی شده اند.که ضریب های مختلف دورها در شروع بازی خیلی مهم و تاثیرگذار بر روی برد شما می باشد.در این مقاله آموزش و ترفندهای رایگان بازی انفجار برای شما کاربران سایت سیگاری بت قرار میدهیم.که باعث درآمدزایی بیشتر و آشنا شدن با روش بازی انفجار و نکات ریز می شوید.

قبل از هر گونه توضیحی اجازه دهید شما را با روش تعیین ضریب بازی انفجار آشنا کنیم. بدون شک با طی کردن این مسیر می توانید در روش تشخیص ضریب بازی انفجار با موفقیت بیشتری وارد شوید. همان طور که میدانید مهمترین بخش، الگوریتم بازی انفجار می باشد. این الگوریتم وظیفه تولید ضریب را برای هر دست از بازی بر عهده دارد. اینکار کاملا تصادفی صورت میگیرد و خبری از وجود قاعده ای دقیق نیست. بگذارید دقیق تر بگوییم.

 در واقع هر بار الگوریتم عددی را از سرور بازی دریافت میکند.این شماره تصادفی در فرمولی قرار میگیرد و در انتها هم ضریب بازی بـه وجود می آید ولی این‌که چگونه بـه این ضریب دسترسی داشته باشید بـه کیفیت تشخیص ضریب در بازی انفجار شما وجود دارد. آیا شما برای این‌که بـه این ضریب آن هم قبل از شروع بازی دسترسی داشته باشید روشی را در ذهن خود دارید؟

 

الگوریتم بازی انفجار چیست؟

در بازی انفجار شما با یک الگوریتم بسیار قوی و حرفه ای رو بـه رو هستید. بگذارید با شرح کامل بازی بـه مفهوم این الگوریتم برسیم.در بازی انفجار شما در ابتدای امر باید پولی را برای شروع در بازی قرار دهید. همانگونه که میدانید این رقم محدودیتی ندارد. یعنی میتواند بسیار کم و یا بسیار زیاد باشد. این دیگر بـه استراتژی خودتان بستگی دارد. این‌که قرار اسـت سود های کلان بکنید و یا دوست دارید آهسته و با تداوم پیش بروید.بعد از اینکار باید بـه نموداری که رو بـه روی شما قرار دارد نگاه کنید.

 این نمودار یک شماره را نمایش می دهد که با گذر زمان در حال اقزایش میباشد. آن شماره در اصل همان ضریب شما میباشد. شما باید بعد از ثبت مقدار و شروع رشد فعالیت و درست قبل از این‌که رشد نمودار متوقف شد دکمه براشت را فشار بدهید.

 با اینکار در لخظه ای که دکمه را فشار می‌دهید شماره روی نمودار برای شما به عنوان ضریب ثبت میشود. بعنی پولتان ضرب در آن ضریب شده و بـه حساب کاربری شما منتقل می شود. فرص کنید شما با 100 هزار تومان شروع کنید و آن را بر روی ضریب 5 متوقف کنید.

 

بازی انفجار

بـه راحتی و در چند ثانیه شما 100 تومان خود را به 600 هزار تومان نبدبل کرده اید. بدون شک این یکی از سریع ترین راه های رسیدن بـه درآمد اسـت! اما اگر نتوانید قبل از بسته شدن ضریب، برداشت کنید یعنی آن دست را باخته اید و دیگر شانسی برای برنده شدن در آن را ندارید.البته اگر بدانید ترفند بازی انفجار چیست بـه راحتی میتوان درصد برد خودرا چندین برابر کنید.

خب حالا وقت آن رسیده که بـه وظیفه الگوریتم برسیم! کار الگوریتم انفجار تولید این ضریب ها می باشد که باید از دسترسی هر گونه شخص و یا رباتی را به این ضرایب را بگیرد. این ضرایب هر دفعه و بـه صورت تصادفی تولید می شوند.

 

تشخیص ضرایب بازی انفجار

برای اینکار فرضیه های زیادی وجود دارد که خب هر کدام از آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد. در مهمترین آن ها شما میتوانید با دانلود ربات تشخیص ضریب بازی انفجار بازی را برای خود تمام شده بدانید! البته همان طور که گفتیم این صرفا یک فرضیه می باشد برای همین در ادامه در مورد روند فعالیتی این برنامه بیشتر توضیح میدهیم تا شما عزیزان بتوانید بهترین برداشت را داشته باشید.

 

آنالیز بازی انفجار با کمک ربات

نخستین موردی که شاید برای برد در ذهن شما پیش می آید مبتنی بر دانلود ربات بازی انفجار می باشد. ربات ها موضوعی فارغ از کلاهبرداری را دنبال می‌کنند پس قبل از هر توضیحی این را بدانید که اگر رباتی فعالیت هک را دنبال می‌کرد بدانید که استفاده ازآن نتیجه ای را بـه همراه نخواهد داشت!

 نقش ربات ها بیشتر ساده کردن شرایط برای شما می باشد. بـه طور مثال چندی قبل رباتی رو تمایی شد که برایتان بـه صورت خودکار برداشت می‌کرد که خب این موضوع باعث شد خطای انسانی بـه صفر برسد! بـه شما هم توصیه می‌کنیم که برای رقم زدن برد ها رقم بالا از این ربات ها استفاده کنید ولی بـه این شرط که ربات مورد استفاده بتواند شما را بـه خواسته هایتان برساند.

 

ربات تشخیص ضریب بازی انفجار

امروزه سطح اینترنت پر شده از تبلیغات هایی مبتنی بر بازی انفجار که خب در بسیاری از آنها اشاره دقیقی بـه نحوه تشخیص ضریب بازی انفجار و کاملا تخصصی طی کردن این مسیر با ربات های موجود شده اسـت.

 اما با توجه بـه بررسی که تیم تحقیقاتی مـا بـه دست آورده اسـت مـا بـه نتایج دیگری رسیده ایم که خب با تبلیغ های موجود کمی تناقض دارد!در این مسیر فروشندگان این چنین ربات هایی ادعا دارند که با دانلود نرم افزار تشخیص ضریب بازی انفجار شما میتوانید خیلی راحت و قبل از شروع بازی از کد md5 بازی استفاده کنید و در کسری از ثانیه ضریب را در اختیار داشته باشید!

 بگذارید کمی تخصصی تر روند فعالیتی را با هم مرور کنیم. برای اینکار باید آشنایی کامل با الگوریتم بازی داشته باشید. در واقع این الگوریتم برای این‌که اثبات کند که هیچ تغییری در ضریب آن هم در حین بازی بـه وجود نمی آید آن ضریب را در قالب کد رمز گذاری شده md5 در اختیار شما قرار می دهد.

 این کد با شروع هر دست در اختیار شما می باشد و در انتها و با رو شدن کد hash بازی می توانید این دو را با هم مقایسه کنید که خب اگر سایت بازی انفجار شما معتبر باشد این دو باید بدون شک با هم مساوی باشند! تبدیل کد hash که ضریب بازی می باشد بـه کد md5 میسر میباشد ولی عکس این اتفاق نه!

 

رمز بازی انفجار چیست؟

منظور مـا از شرایط بهتر در تمامی جهات می باشد چرا که شما در این بازی تمامی فاکتور های موثر بازی انفجار را در اختیار دارید. حالا که دیگر میدانید بازی انفجار بازی چیست خودتان میتوانید شخصا بـه آدرس این سایت مراجعه کنید شخصا شرایط برقررا شده در این بازی را بررسی کنید و در صورت رضایت مقدار های خودرا در آن برقرار کنید.

 این زیاد کار دور از ذهنی نیست و شما می تواند خیلی راحت تر از قبل برای خود این شرایط را رقم بزنید. چرا که دیگر شما به عنوان یک حرفه ای در بازی بازی انفجار اطلاعات کامل در مورد این‌که بازی انفجاری چیست دارید.

 با این هـمه باز هم این کلاه بردار ها معتقد هستند که ترفند تشخیص ضریب بازی انفجار خلاصه به همین نرم افزار ها می باشد! آن ها می گوییند که نرم افزار میتواند در واقع کد md5 که یک کد رمز گذاری شده اسـت را با شروع بازی رمز گشایی کند و بلافاصله ضریب را به شما اعلام کند! شاید با قویترین تکنولوژی ها بتوان چنین موضوعی را پیاده سازی کرد اما این گفته در زمان چند ثانیه هر دست از بازی اصلا توجیه نمی شود.

 

آنالیز بازی انفجار

حداقل هنوز نمی توان موضوعاتی مثل ربات تشخیص ضریب بازی انفجار را کارآمد دانست. در واقع منافع شخصی تولید کنددگان در این برنامه مجاب بـه ارائه چنین برنامه های کلاه برداری شده اسـت.!

حتی اگر چنین برنامه هایی را به عنوان تشخیص ضریب بازی انفجار رایگان هم در اختیار شما قرار دادن ازآن استفاده نکنید چرا که کاملا بی فایده می باشد.اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم با توجه بـه شرایط موجود هیچ راهی برای تشخیص ضریب بازی انفجار وجود ندارد که با قطعیت و بدون هیچگونه زحمتی ضریب را برای شما اعلام کند. شما برای اینکار می بایست صرفا تلاش و تمرین خودرا افزایش بدهید تا بتوانید بـه آشنایی بیشتری با روند فعالیتی الگوریتم برسید.

 اما اگر منظورتان از آموزش تشخیص ضریب بازی انفجار موفقیت های بیشتر میباشد مـا به شما استفاده از اپلیکیشن اندرویدی را توصیه میکنیم. این اپلیکیشن بـه ربات های موجود متفاوت نمی باشد ولی میتواند مزیت های زیادی را به بازی های شما بیافزاید.

 

آنالیز بازی انفجار آنلاین با مشاهده واکنش کاربران حرفه ای

اگر بازی انفجار در لپتاپ را تجربه کرده باشید میبینید که بازی بـه شما نشان می دهد که افراد با چه پول هایی و بر روی چه ضریب هایی بازی میکنند! همین موضوع را اگر ا دقت بالا تری دنبال نمایید می توانید نتیجه های‌ خوبی را بگیرید. حتی توصیه میکنیم که از روش کاربرانی که موفق می شوند الگو برداری کنید. چرا که شما هم می توایند مثل آن ها درآمد های‌ مثال زدنی را برای خود رقم بزنید.

 امیدواریم با موارد ذکر شده توانسته باشید در مورد آنالیز بازی انفجار بـه نتیجه ای درست رسیده باشید. در واقع حالا می توانید با اطلاعات کامل بازی کنید. اطلاعاتی که کمک می کند شما بتوانید سود های‌ قابل توجهی را برای خود رقم بزنید.

 بگذارید اینبار با ادبیاتی متفاوت بـه شما بگوییم که هیچ چیز بالا تر از آنالیز شخصی نیست! پس الان بر روی گزینه”ورود بـه وبسایت” کلیک کنید و با ورود بـه بازی انفجار انلایز خودرا پیاده سازی کنید. می توانید این روند را با دانلود اپلیکیشن بازی انفجار هم بـه نتیجه برسانید.

 

معرفی بازی انفجار:

این بازی بسیار ساده اسـت،شما مبلغی رو بازی میکنید و قبل از این‌که ضریب صعودی نمودار بسته بشود وقت دارید مبلغ اولیه + سود حاصل رو بردارید در غیر این صورت مبلغ را خواهید باخت.

بازی انفجار

و اما ضرایب این بازی چطوری تعیین میشوند؟؟؟سوال اصلی این اسـت و هرکس بتونه ضرایب این بازی رو بدونه در کمتر از چند ساعت میتونه میلیونر که هیچ میلیاردر بشه…پس اگر کسی گفت راه این بازی رو فهمیده یا باگ این بازی رو متوجه شده مطمعن باشید اون رو بـه مبلغ 30 یا … نخواهد فروخت و خودش میلیاردر خواهد شد.

 جدیدا افرادی با ادعای تشخیص و در میان گذاشتن الگوهایی«اگر چند سری ضریب قرمز اومد منتظر باشید بالای ۲ بده بعد روی ۱.۵ تا ۲ انتخاب کنید» در این بازی کرده اند.مطمعن باشید اگه جواب میداد خودشون بیشتر از فروش نهایتا ۵۰ هزار تومنی این ترفند بسیار پیش پا افتاده سود میکردن،پس بـه این حرفا اعتماد نکنید.

اما بدون هیچ حاشیه میریم ببینیم اصلا این ضرایب چطوری تعیین میشن؟

بـه نقل از خود سایت می‌خوانیم:

این بازی بر اساس یک الگوریتم ریاضی طراحی شده و کار می کند.

در هر نوبت سرور ما به‌صورت رندوم یک SHA256 Hash را تولید می کند. «مانند bdf37e491ec2c0e02c1d731460f247c213

19772829af19f619ce882f76614d67»

 این Hash ریز مبلغ را دارا می باشد.زمانی که بازی شروع می شود، ما بلافاصله رمز عبور این Hash را با عنوان “MD5” بـه شما می‌دهیم. «مانند : eddb8cd3bfee6569eca07dec15631e87»

 اگر حتی شما از مکانیزم MD5 کاملا بی اطلاع باشید، براحتی می توانید به‌صورت آنلاین مبدل های‌ MD5 را در گوگل بیابید. MD5 یک الگوریتم کدگذاری شده ي غیر معکوس شونده « غیرقابل جعل» اسـت.

این MD5 Hash گواهی اسـت بر آن که ما تغییری در ریز مبالغ هنگام شروع بازی نمیدهیم.

 چگونگی ارزیابی ي ریز مبلغ با SHA256 Hash :

 

گام اول:

ابتدا ما این SHA256 Hash را برای هر ۴ رقم تقسیم می‌کنیم.

«بشکل :bdf3-7e49-1ec2-c0e0-2c1d-7314-60f2-47c2-1319

-7728-29af-19f6-19ce-882f-7661-4d67»

هر کدام از این کدهای ۴ بخشی بر مبنای ۱۶ گان هستند، که ما این ۱۶ گان را بـه ۱۰گان«دهگان» تبدیل کرده و همه ی را با هم جمع می‌کنیم.

 و سپس امتحان می‌کنیم که آیا این مبلغ بر ۵۰ بخش پذیر «قابل تقسیم» هست. «برای این مورد یا Hash خاص حاصل ۳۴۸.۲۷۹ می باشد»

اگر این رقم بر ۵۰ بخش پذیر بود بازی بروی 0.00 تنظیم می‌گردد.

این قالب بازی اسـت. بـه این معنا که شرکت یک بار از ۵۰ بار برده اسـت. امکان باخت شما هم ۱ از ۵۰ می باشد.

1399/06/10
14:42:31
5.0 / ۵
1968
تگهای خبر: رپورتاژ , تجربه , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است