فرماندار ویژه شاهرود:

كوشش برای ثبت ملی شاهوار

كوشش برای ثبت ملی شاهوار

به گزارش گل اركیده فرماندار ویژه شاهرود با اشاره به در جریان قرار گرفتن پرونده ثبت شاهوار در میراث ملی، اظهار داشت: برای تحقق این مهم تمام تلاش خودمان را خواهیم كرد.نادر فخری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت پرونده ارسالی از جانب میراث فرهنگی برای ثبت شاهوار شاهرود بعنوان یک اثر ملی، بیان نمود: برای تحقق این مهم تمام تلاش خویش را خواهیم کرد.
وی با اشاره به اینکه در واگذاری معدن، سلب اختیار و… اگر همه تابع قانون مقررات و ضوابط نباشیم نظم بر هم خواهد خورد بنابراین باید گفت همگی می بایست از قانون تبعیت نماییم، تصریح کرد: هر چه قانون درباره شاهوار تکلیف کند، ما ملزم به رعایت و اجرای آن هستیم. معاون استاندار سمنان با اشاره به اینکه در جلسه ای با سرمایه گذار فعال در کوه شاهوار ۲۰ مورد تکلیف برای این شرکت معین شد که باید آنرا انجام دهد، تاکید داشت: این شرکت باید به تعهدات خود در قبال این تکالیف پایبند باشد از طرفی دستگاه هایی که در شاهوار مجوز صادر کرده اند می بایست پاسخگوی وضعیت باشند.
فخری بیان نمود: در مورد نامه ارسالی میراث فرهنگی برای ثبت ملی شاهوار هم باید گفت نه تنها شاهوار بلکه درباره تمام ابنیه و میراث شهرستان شاهرود تمام تلاش خودمان را به کار می بندیم چونکه میراث ملی برای ما ارزش دارد.

1399/06/05
13:01:01
5.0 / ۵
1674
تگهای خبر: دستگاه , شركت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است