مصدومیت چهار محیط بان منطقه حفاظت شده سفیدكوه خرم آباد

مصدومیت چهار محیط بان منطقه حفاظت شده سفیدكوه خرم آباد

به گزارش گل اركیده لرستان مسئول منطقه حفاظت شده سفیدكوه خرم آباد از مصدومیت چهارنفر از محیطبانان این منطقه در درگیری با شكارچیان اطلاع داد.


چنگیز نیازی امروز ۱۲ مرداد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز گذشته مأموران یگان حفاظت منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد به دنبال دریافت گزارشی در خصوص حضور شکارچیان غیرمجاز در منطقه، با کمین و رد زنی برای دستگیری متخلفان وارد عمل شدند.
نیازی اضافه کرد: محیط بانان در ساعت ۲۱ یازدهم مرداد با مشاهده متخلفین مبادرت به دستگیری آنها کرده که متاسفانه باوجود هشدارهای محیط بانان، متخلفین با شلیک اسلحه مبادرت به درگیری با مامورین کردند.
وی بیان نمود: با درایت محیط بانان یکی از متخلفین که مبادرت به تیراندازی کرده بود دستگیر و اسلحه وی ضبط شد ولی متاسفانه برخی از همراهان این متخلفین که قصد انتقال و جابجایی آنها را داشتند ضمن توهین به محیط بانان و تمرد از دستور ضابطین قضایی با آنها درگیر شدند.
نیازی اظهار داشت: در این درگیری، با آلاتی همچون چوب دستی، سنگ و چاقو چهارنفر از محیط بانان گرفتار مصدومیت شدند که مصدومیت یکی از آنها از ناحیه صورت خیلی حاد گزارش شده است.
وی اظهار نمود: هر چند ضاربان از محل حادثه متواری شدند ولی با هوشیاری ماموران، یکی از آنان دستگیر و بقیه آنها هم شناسایی شدند.
مسئول منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد خاطرنشان کرد: با هماهنگی مقام قضایی و همکاری نیروی انتظامی اقدامات لازم درمورد دستگیری متخلفین صورت گرفته است.1399/05/13
12:07:06
5.0 / ۵
1838
تگهای خبر: آب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است