رئیس اداره محیط زیست شاهرود:

حادثه برای محیط بان شاهرودی

حادثه برای محیط بان شاهرودی

به گزارش گل اركیده رئیس اداره محیط زیست شاهرود بابیان اینكه محیط بان شاهرودی در مأموریت مبارزه با شكارچیان پناهگاه حیات وحش خوش ییلاق گرفتار حادثه و صدمه شد، اظهار داشت: شكارچیان دستگیر شدند.علی اکبر قربانلو در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه روز جمعه گذشته مأموران منطقه پناهگاه حیات وحش خوش ییلاق شاهرود در جریان گشت و کنترل منطقه متوجه حضور شکارچیان مسلح شدند، اظهار داشت: مأموران با کمین کردن در دره توانستند با تنگ کردن عرصه شکارچیان را وادار به تسلیم کنند.
وی بابیان اینکه صدمه وارده به محیط زیست به علت شکار قابل جبران نیست، اضافه کرد: از این متخلفان یک قبضه سلاح دولول غیرمجاز، سه تیر فشنگ چهارپاره غیرمجاز، هفت عدد تیر فشنگ ساچمه، یک دستگاه دوربین شکاری به همراه کوله پشتی و چاقو کشف و ضبط شد.
رئیس اداره محیط زیست شاهرود ضمن بیان اینکه پرونده این متخلفان به مراجع قضائی ارسال شد، اظهار داشت: با هوشیاری مأموران حفاظت پناهگاه حیات وحش خوش ییلاق خوشبختانه پیش از آغاز به شکار این افراد شناسایی و دستگیر شدند.
قربانلو در ادامه خاطرنشان کرد: مأموران یگان حفاظت محیط زیست پناهگاه حیات وحش خوش ییلاق بعد از دستگیری متخلفان در برگشت از مأموریت به دلیل وجود نقص فنی در یکی از موتورسیکلت ها متأسفانه گرفتار حادثه شده و موتورسیکلت از کنترل خارج و واژگون شد.
وی بابیان اینکه محیط بان شاهرودی گرفتار صدمه شده است، اضافه کرد: حال عمومی وی خوب گزارش می شود.


منبع:

1399/04/23
11:53:52
5.0 / ۵
2164
تگهای خبر: دستگاه , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است