تنفس هوای مطلوب طی امروز

تنفس هوای مطلوب طی امروز

به گزارش گل اركیده بر مبنای پیشبینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران، میانگین كیفیت هوای پایتخت طی امروز (12 اردیبهشت ماه) قابل قبول است.به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان میدهد که در صبحگاه امروز (۱۲ اردیبهشت ماه) با حاکمیت جو آرام و آسمان صاف، شرایط برای تجمع آلاینده ها فراهم و بر غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزوده می شود.

طی روز نیز با رشد ناپایداری و وزش باد مؤثر، انتظار می رود با پراکندگی آلاینده ها، در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد. همین طور تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت جمعه، وضعیت مطلوب کیفیت هوا را به همراه خواهد داشت.

صبح روز شنبه (۱۳ اردیبهشت ماه) با کاهش تندی باد و افزایش تردد خودرو ها، غلظت آلاینده ها در مناطق پرتردد تاحدودی افزوده می شود، با این وجود پیش بینی می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در محدوده قابل قبول قرار بگیرد. با افزایش نسبی تندی باد و گاه وزش باد نسبتاً شدید در بعدازظهر شنبه همین طور احتمال بارش پراکنده در بعضی ساعات، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت فراهم خواهد شد.

در ساعات پایانی شنبه نیز باتوجه به تداوم ناپایداری جوی در بیشتر مناطق، کیفیت هوا در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۶ و هوا در شرایط قابل قبول بود. این شاخص الان ۶۱ و هوا در شرایط قابل قبول است.
1399/02/12
20:43:24
5.0 / ۵
2746
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است