تنفس هوای مطلوب در نخستین روز سال

تنفس هوای مطلوب در نخستین روز سال

به گزارش گل اركیده بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوا، هوای تهران هم اكنون در شرایط مطلوب است و پیشبینی می شود كه این وضعیت ادامه داشته باشد.به گزارش گل اركیده به نقل از ایسنا، بر اساس پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران در ساعات اولیه امروز (۱ فروردین) شرایط جوی مساعد همراه با تردد اندك خودرو ها كیفیت هوای پایتخت را در محدوده سالم قرار خواهد داد.

طی روز با افزایش میزان ناپایداری جوی و وزش باد در بعضی ساعات بعد ازظهر، شرایط مناسب جهت پراكندگی آلاینده ها فراهم می شود و كیفیت هوا در شرایط مطلوب باقی خواهد ماند. انتظار می رود امشب با تداوم وزش باد مؤثر كیفیت هوا در شرایط سالم قرار بگیرد.

این شرایط جوی تا بامداد فردا (۲ فروردین) ادامه دارد و كیفیت هوا همچنان در محدوده سالم قرار خواهد داشت. به تدریج با رشد ابرناكی، بارش باران در ساعت بعد ازظهر و وزش باد نسبتاً شدید تا اواخر فردا از غلظت آلاینده ها كم می شود و كیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده سالم و پاك قرار می گیرد.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۶۵ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۶۹ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1399/01/02
16:21:06
5.0 / ۵
3113
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است