ورود سامانه بارشی جدید به كشور از فردا

ورود سامانه بارشی جدید به كشور از فردا

به گزارش گل اركیده مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: سامانه بارشی جدیدی فردا (30 بهمن ماه) از شمال غرب به كشور وارد می شود.


صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا، اظهار كرد: امروز (۲۹ بهمن ماه) در بعضی نقاط شمال شرق و زاگرس مركزی بارش پراكنده برف و باران و در مناطقی از جنوب غرب بارش پراكنده باران رخ می دهد. همین طور فردا (۳۰ بهمن ماه) با ورود سامانه بارشی جدید در شمال غرب، غرب و دامنه های زاگرس مركزی، بارش برف و باران و در مناطقی از جنوب غرب، رگبار و رعد و برق شروع می شود.
وی با بیان این كه طی روز پنج شنبه (۱ اسفندماه) برشدت فعالیت این سامانه افزوده می شود، اشاره كرد: طی این روز گستره سامانه بارشی نیمه غربی، نوار شمالی كشور و دامنه های البرز را فرا می گیرد.
مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این كه در این روز در دامنه های زاگرس مركزی، شمالی و غرب كشور بارش شدید برف و باران رخ می دهد، اظهار نمود: طی روز جمعه (۲ اسفندماه) فعالیت بارشی این سامانه تضعیف می شود و در دامنه های البرز شرقی و شمال شرق كشور به صورت پراكنده ادامه خواهد داشت.
بگفته ضیاییان طی روز شنبه (سوم اسفندماه) در بیشتر مناطق كشور جوی آرام خواهیم داشت و از پس از ظهر سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد كشور می شود.
مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی درانتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار نمود: آسمان تهران فردا (۳۰ بهمن ماه) نیمه ابری، در بعضی ساعات افزایش ابر و در پس از ظهر بارش پراكنده و وزش باد با حداقل دمای چهار و حداكثر دمای ۱۲ سانتیگراد و طی روز پنج شنبه (۱ اسفندماه) نیز ابری، در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد با حداقل دمای چهار و حداكثر دمای هشت درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
منبع:

1398/11/29
15:12:38
5.0 / ۵
3852
تگهای خبر: هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است