كاهش آلاینده ها با كمك تكنولوژی های جدید زیستی

كاهش آلاینده ها با كمك تكنولوژی های جدید زیستی

به گزارش گل اركیده دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: تكنولوژی های جدید زیستی می تواند به كاهش آلاینده های محیط زیست كمك كند؛ آلاینده هایی كه سلامت انسان و محیط زیست را به خطر انداخته است.


به گزارش گل اركیده به نقل از ایسنا، مصطفی قانعی در این زمینه اظهار نمود: بهره گیری از تمام ظرفیت های فناورانه شركت های دانش بنیان و پژوهشگران یكی از مهم ترین راهكارهای كاهش آلایندگی های محیطی است. باید تلاش نماییم از این ظرفیت های موجود در كشور به خوبی بهره ببریم.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان این كه با ایده های فناورانه به كاهش آلاینده ها كمك می نماییم، اشاره كرد: ستاد از هر طرح فناورانه ای كه بتواند مشكل گشای این معضل باشد، حمایت می كند. هر طرح فناورانه كه منجر به كاهش آلاینده ها، كاهش منابع مصرفی سوخت های فسیلی شامل سیستم های ثابت و متحرك شود، می تواند مورد حمایت ستاد قرار گیرد.
برمبنای اعلام معاونت علمی، بگفته قانعی، استفاده از سوخت های زیستی نظیر گازوییل و بنزین سوختی آلودگی هوا را می كاهد. این یكی از طرح های ستاد توسعه زیست فناوری برای كاهش آلاینده ها است.
منبع:

1398/10/28
14:53:14
5.0 / ۵
4197
تگهای خبر: آلاینده , آلودگی , سلامت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است