تاخیر و لغو بیشتر از ۴۰۰ پرواز در آمریكا به علت شرایط بد آب و هوایی

تاخیر و لغو بیشتر از ۴۰۰ پرواز در آمریكا به علت شرایط بد آب و هوایی

به گزارش گل اركیده طوفان ها و وضعیت نامساعد آب و هوایی در سراسر ایالات متحده آمریكا منجر به كشته شدن دست كم هفت نفر و گرفتار ماندن مسافران شده است.


به گزارش گل اركیده به نقل از ایسنا، در ایالت "میزوری" در اثر حادثه ای ترافیكی در جاده های سیل زده شهرستان "بالینگر"، سه نفر جان باخته اند. اجساد دو كودك خردسال هم در حالی در مركز "آریزونا" پیدا شده كه راننده خودرویی كه سوار بر آن بودند، تلاش بر عبور از جاده ای سیل زده را داشته است. در این حادثه یك كودك هم مفقود شده است.
در این میان هم چنین دو كشته دیگر در ارتباط با این طوفان ها گزارش شده كه یكی از آنها در "لوئیزیانا" و دیگری در "داكوتای جنوبی" بوده است.
این طوفان ها منجر به لغو و تاخیر در خیلی از پروازها هم شده است، به صورتی كه خیلی از افرادی كه برای تعطیلات روز شكرگزاری به سفر رفته بودند، هنگام بازگشت با مشكل رو به رو شده اند.
فرودگاه های "سانفرانسیسكو" و "نیوآرك" بیشترین صدمه را در این طوفان ها دیده اند و برخی پروازهای ورودی به سانفرانسیسكو به علت شرایط نامساعد آب و هوایی بیشتر از چهار ساعت به تأخیر افتادند.
آمارها از آن حكایت می كند كه بیشتر از ۱۵۰ پرواز به داخل یا خارج از ایالات متحده تا بامداد دوشنبه لغو شده و بیشتر از ۲۷۰ تاخیر در پروازها رخ داده است. خیلی از جاده ها هم در سراسر آمریكا همچون "وایومینگ" و "كلرادو" به علت بارش سنگین برف مسدود شده اند.
طبق اعلام سرویس ملی هواشناسی ایالات متحده، بخش هایی از "نیوانگلند" و "نیویورك" با بارش شدید برف و دمای زیر صفر مواجه خواهند شد.
پلیس نیویورك روز یك شنبه به بیشتر از ۵۵۰ تصادف مربوط به طوفان در این ایالت واكنش نشان داده بود.
طوفان از ساحل غربی كالیفرنیا حركت كرده و با عبور از سراسر ایالات متحده، حالا به نیویورك رسیده است.
بنا بر گزارش اسكای نیوز، همینطور بارش برف تا بیشتر از ۵۰ سانتی متر در مناطقی از "پنسیلوانیا" تا "مِین" تا بامداد امروز (سه شنبه) پیشبینی شده است.1398/09/12
22:17:18
5.0 / ۵
4255
تگهای خبر: آب , سفر , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است