افزایش دمای هوا در مناطق مرزی ایران و عراق

افزایش دمای هوا در مناطق مرزی ایران و عراق

به گزارش گل اركیده مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: دمای هوا طی دو روز آینده (۱۷ و ۱۸ مهرماه) در مناطق مرزی ایران و عراق افزایش می یابد.صادق ضیائیان در گفتگو با ایسنا اظهار كرد: فردا ( ۱۷ مهرماه) آسمان شهر قصرشیرین (مرز خسروی) صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با افزایش ابر پیشبینی می شود. دمای هوا در این روز در گرم ترین زمان به ۳۷ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان به ۲۳ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان شهر قصرشیرین فردا (۱۸ مهرماه) صاف تا كمی ابری با بیشترین و كمترین دمای ۳۷ و ۲۳ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وی در ادامه درباره درباره وضعیت جوی مهران طی روزهای آینده اظهار داشت: آسمان این شهر فردا (۱۷ مهرماه) كمی ابری تا نیمه ابری همراه با افزایش باد پیشبینی می شود. آسمان این شهر پس فردا (۱۸ مهرماه) صاف تا كمی ابری همراه با وزش باد خواهد بود. دمای هوا در این دو روز در كمترین زمان به ۴۲ درجه سانتیگراد را در خنك ترین زمان به ۲۶ درجه سانتیگراد می رسد.

وی با اشاره به وضعیت جوی شلمچه طی روزهای آینده اظهاركرد: آسمان این منطقه فردا (۱۷ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود. دمای هوا فردا (۱۷ مهرماه) در گرم ترین و خنك ترین زمان ۴۱ درجه و ۲۷ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود. دمای هوا در شلمچه پس فردا (۱۸ مهرماه) صاف همراه با وزش باد خواهد بود كه در گرمترین زمان به ۴۱ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان به ۲۶ درجه سانتیگراد می رسد.

به گفته ضیاییان آسمان ایلام فردا ( ۱۷ مهرماه) كمی تا نیمه ابری همراه با وزش باد و پس فردا (۱۸ مهرماه) صاف تا كمی ابری همراه با افزایش باد پیشبینی می شود. دمای هوا در این دو روز در گرم ترین زمان ۳۱ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان ۱۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وی درباره وضعیت جوی اهواز طی روزهای آینده اظهار داشت: آسمان اهواز فردا (۱۷ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود. دمای هوا در گرم ترین زمان ۴۱ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان ۲۵ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود. آسمان این شهر فردا (۱۸ مهرماه) صاف همراه با وزش باد خواهد بود كه در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۴۱ و ۲۴ درجه سانتیگراد می رسد.

ضیائیان درباره وضعیت جوی شهر نجف طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان این شهر فردا (۱۷ مهر ماه) صاف پیشبینی می شود. دمای هوا در گرم ترین زمان به ۴۲ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان به ۲۷ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان نجف پس فردا( ۱۸ مهر ماه) صاف تا كمی ابری خواهد بود و دمای هوای در گرم ترین زمان ۴۱ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان ۲۴ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

وی درباره وضعیت جوی كاظمین هم اظهار نمود: آسمان این شهر چهارشنبه ( ۱۷ مهر ماه) صاف تا كمی ابری خواهد بود و دمای هوا در این روز در گرم ترین و خنك ترین ۴۱ و ۲۴ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود. آسمان كاظمین پس فردا( ۱۸ مهر ماه) صاف خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۴۰ درجه سانتیگراد و ۲۳ درجه سانتیگراد می رسد.

ضیاییان با اشاره به وضعیت جوی كربلا طی دو روز آینده اظهار داشت: دمای هوا در این شهر فردا و پس فردا( ۱۷ و ۱۸ مهر ماه) صاف پیشبینی می شود. دمای هوا فردا (۱۷ مهرماه) در گرم ترین و خنك ترین زمان ۴۱ و ۲۷ درجه سانتیگراد خواهد بود. دمای هوا پس فردا( ۱۸ مهر ماه) ۴۱ درجه سانتیگراد و ۲۴ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.
1398/07/17
14:28:22
5.0 / ۵
4155
تگهای خبر: هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است