رئیس محیط زیست زنگ مهر را در مدرسه محل تحصیلش به صدا درآورد

رئیس محیط زیست زنگ مهر را در مدرسه محل تحصیلش به صدا درآورد

گل اركیده: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، روز اول مهر ماه، زنگ شروع سال تحصیلی جدید را در دبیرستان سابق خود به صدا درآورد.به گزارش گل اركیده به نقل از ایسنا عیسی كلانتری كه حدود ۵۶ سال پیش در كلاس هفتم مدرسه شهید مفتح (خوارزمی سابق) تحصیل می كرد، امروز در جمع دانش آموزان این مدرسه حاضر شد و از خاطرات خود در این مدرسه سخن گفت.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، در سخنان كوتاهی با ذكر خاطرات آن دوره اظهار داشت: در این مدرسه ورزش اهمیت ویژه ای داشت و خود من دروازه بان تیم مدرسه بودم. نمرات امتحانی دانش آموزان هم بوسیله پست و همان روز به خانه شان ارسال می شد.

كلانتری درباب معلمان مدرسه اظهار داشت: نحوه رفتار معلم ها با دانش آموزان بسیار عالی بود و دانش آموزان را وادار به اظهار نظر می كردند تا كلاس ها یك طرفه نباشد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباب حفظ محیط زیست هم به دانش آموزان سفارش كرد و اظهار داشت: محیط زیست ثروت شما و آیندگان شماست و باید آنرا حفظ كنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، وی اظهاركرد: امروز بزرگترین دشمن كشور تخریب محیط زیست و از دست دادن منابع آب، خاك، گیاهان و جانوران است.

در اختتام این مراسم دكتر كلانتری زنگ شروع سال تحصیلی را در این مدرسه به صدا در آورد.

منبع:

1398/07/01
22:01:34
5.0 / ۵
4126
تگهای خبر: آب , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است