تداوم بارش در شمال كشور، گرد و خاك در راه خوزستان

تداوم بارش در شمال كشور، گرد و خاك در راه خوزستان

به گزارش گل اركیده مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران در استان های ساحلی خزر، از افزایش سرعت باد و وقوع احتمالی گرد و خاك در جنوب خوزستان اطلاع داد.


احد وظیفه در گفتگو با ایسنا، با اشاره به این كه طی دو روز آینده در استان های ساحلی دریای خزر، بارش باران پیشبینی می شود، اظهار داشت: پس فردا (جمعه ۱۵ شهریورماه) از شدت بارش در این مناطق كم می شود، اما باردیگر طی روزهای شنبه و یكشنبه (۱۶ و ۱۷ شهریورماه) بر شدت آن افزوده خواهد شد.
این كارشناس سازمان هواشناسی همینطور بیان كرد: در ساعات پس از ظهر و اوایل شب سه روز آینده برای شمال آذربایجان شرقی، برخی مناطق اردبیل و ارتفاعات سمنان افزایش ابر، رگبار پراكنده باران با احتمال رعد و برق پیشبینی می شود. این وضعیت روزهای شنبه و یكشنبه علاوه بر مناطق ذكر شده در شمال آذربایجان غربی هم رخ خواهد داد.
وظیفه تصریح كرد: در روز یكشنبه (۱۷ شهریورماه) برای استان های خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی افزایش ابر، وزش باد و رگبار و رعد و برق پیشبینی می شود.
مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: امروز (چهارشنبه ۱۳ شهریورماه) با عنایت به افزایش سرعت باد در جنوب خوزستان رخداد گرد و خاك دور از انتظار نیست.
او در آخر با اشاره به وضعیت آب و هوایی پایتخت طی دو روز آینده اعلام نمود: فردا (پنج شنبه ۱۴ شهریورماه) هوای تهران صاف، گاهی همراه با وزش باد شدید خواهد بود. دمای تهران در این روز در بالاترین نقطه ۳۸ درجه سانتیگراد و در پایین ترین نقطه ۱۷ درجه سانتیگراد است. همینطور پس فردا (جمعه ۱۵ شهریورماه) آسمان تهران صاف و گاهی همراه افزایش باد پیشبینی می شود. بیشترین و كمترین دمای تهران در روز جمعه ۳۹ و ۱۸ درجه سانتیگراد خواهد بود.1398/06/14
13:18:34
5.0 / ۵
4521
تگهای خبر: آب , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است