توسعه منابع انسانی كلید موفقیت سازمانی است

توسعه منابع انسانی كلید موفقیت سازمانی است

گل اركیده: دوره آموزشی توسعه منابع انسانی با رویكرد برنامه توسعه فردی برای مشاوران و معاونان دفاتر ستادی سازمان حفاظت محیط زیست اجرا شد.به گزارش گل اركیده به نقل از مهر، دوره آموزشی توسعه منابع انسانی با رویكرد برنامه توسعه فردی برای مشاوران و معاونان دفاتر ستادی سازمان حفاظت محیط زیست در روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت در محل سالن سرو پارك پردیسان با سخنرانی بهزاد ابوالعلایی، عضو هیئت علمی سازمان مدیریت صنعتی و از اساتید و مشاوران برجسته این حوزه اجرا شد.
رئیس مركز آموزش محیط زیست و تربیت محیط بان با اشاره به اهمیت توانمندی تصمیم سازان و تصمیم گیران سازمان در بخش های مختلف، اضافه كرد: معاونان دفاتر در صف اول راهبران و مجریان برنامه های سازمان هستند و برای تحقق بخشیدن به برنامه ها و همین طور استفاده بهینه از پرسنل سازمان، نیاز به توسعه دانش و مهارت های نیروی انسانی هستند.
آرش یوسفی اظهار داشت: در این دوره آموزشی كه باتوجه به اهمیت برگزاری آن، با حضور و سخنرانی اصغر دانشیان، معاون توسعه مدیریت سازمان و اسكندر امیدی نیا، سرپرست معاونت آموزش و مشاركت های مردمی سازمان برگزار شد؛ مدعوین با یكی از اصلی ترین مباحث مدیریت منابع انسانی یعنی برنامه توسعه فردی آشنا شدند.
یوسفی اضافه كرد: معاونان دفاتر بعنوان تصمیم سازان و مجریان برنامه های سازمان، در صف اول رسیدن به اهداف سازمانی هستند و برای دستیابی به این هدف مهم باید دانش ها، مهارت ها و شایستگی های خودرا در زمینه توسعه فردی خود و مجموعه تحت مدیریت ارتقا دهند.
وی با اشاره به اینكه توسعه منابع انسانی كلید موفقیت سازمانی است؛ اظهار داشت: انتظار داریم با برگزاری چنین دوره هایی، علاوه بر تربیت مدیران آینده از بدنه تخصصی سازمان، به مدیریت كردن هرچه بهتر منابع انسانی باز كمك گردد.


منبع:

1398/02/12
12:48:26
5.0 / ۵
4726
تگهای خبر: پرسنل , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است