آموزش ماساژ با اعطای مدرك رسمی

آموزش ماساژ با اعطای مدرك رسمی

گل اركیده: اگر در همه آموزشگاههای ماساژ دوره دیده اید و حرفه ای نشده اید، با پدر ماساژ ایران برگزار كننده همایش ها و سمینار های مختلف ماساژ همراه شوید.


سیاوش علیخانی ملقب به پدر ماساژ ایران اولین نفر در ایران می باشد که فعالیت حرفه ای خود در زمینه ماساژ را به صورت تخصصی و حرفه ایی با مجوز رسمی از دانشکده طب سنتی و ماساژ تایلند با تاییدیه از وزارت امور خارجه تایلند سفارت ایران در بانکوک و سفارت تایلند در ایران آغاز نموده است و هم اکنون رئیس دپارتمان تخصصی ماساژ بنیاد علوم و فنون می باشد.

استاد سیاوش علیخانی برگزار کننده همایش ها و سمینار های مختلف ماساژ در مرکز همایشهای دانشگاه شهید بهشتی می باشد.

ایشان دوره های آموزشی خود در زمینه ماساژ را در کشور تایلند دانشکده طب سنتی و ماساژ زیر نظر استاد بزرگ رییس دانشکده طب سنتی دکتر چلرم به پایان رسانیده است.

استاد سیاوش علیخانی پس از سال های دور از وطن هنگام بازگشت به ایران با ارائه مدارک خود نایل به دریافت معادل دکتری در رشته تربیت بدنی گرایش ماساژ شده است همچنین ایشان دوره های مکمل خود را در کشور ارمنستان گذرانده است.

* با تاییدیه وزارت امور خارجه تایلند
* با تاییدیه سفارت ایران در بانکوک
* با تاییدیه وزارت امور خارجه ایران
 

صدور گواهینامه ماساژ

گواهینامه پایان دوره عمومی ماساژ ، گواهینامه پایان دوره مربیگری ماساژ ، گواهینامه پایان دوره مدیریت اسپا ، گواهینامه مهارتی ماساژ معادل دیپلم ، گواهینامه مهارتی ماساژ معادل کاردانی ، گواهینامه مهارتی ماساژ معادل کارشناسی ، و گواهینامه مهارتی ماساژ معادل کارشناسی ارشد در دپارتمان تخصصی ماساژ صادر می شود. در طرح معادلسازی مركز تعيين و ارتقـاء سطـح بنياد علـوم شركت كرده و با توجه به امتيازاتی كه كسب می نماييد، از گواهينامه های معادل ديپلم ، كاردانی ، كارشناسی ، كارشناسی ارشد و دكتری بنياد بهره مند شويد.
برای اطلاع از هزینه مدرک ماساژ به سایت آموزش ماساژ استاد سیاوش علیخانی مراجعه فرمایید.


تلفن دفتر مرکزی : 021476226
تلفن دفتر غرب تهران : 02149279737
تلفن دفتر شرق تهران : 02175038737
تلفن دفتر شمال تهران : 02125917737

نشانی
بلوار آیت الله صدر، نبش خیابان شریعتی
آکادمی بین المللی پدر ماساژ


09390000194.ir آموزش ماساژ
 

1397/05/09
18:30:29
5.0 / ۵
4932
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است