بارش برف و باران در استانهای غربی

بارش برف و باران در استانهای غربی

به گزارش گل ارکیده، رئیس مرکز ملی پیشبینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در بعضی نقاط استانهای واقع در شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز مرکزی و کاهش غلظت آلایندگی در شهرهای صنعتی اطلاع داد.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا در رابطه با شرایط جوی کشور اظهارکرد: در ایام سه شنبه و چهارشنبه(۲۲ و ۲۳ آذر) در بعضی نقاط استانهای واقع در شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران و برف پیشبینی می شود.

وی افزود: روز پنجشنبه(۲۴ آذر) این وضعیت در غرب، جنوب غرب، برخی نقاط جنوب و ارتفاعات البرز مرکزی رخ خواهد داد. بارش در استانهای جنوبی با رعد و برق همراه خواهد بود.

به گفته ضیاییان جمعه(۲۵ آذر) هم در بعضی نقاط شمال غرب و شنبه (۲۶ آذر) در استانهای واقع در زاگرس مرکزی و البرز مرکزی بارش پیشبینی می شود.

وی افزود: در روز چهارشنبه انتظار می رود از غلظت آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کاسته شود.

رئیس مرکز ملی پیشبینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در رابطه با وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده هم اظهار نمود: آسمان تهران فردا (۲۳ آذر) نیمه ابری تا ابری همراه با غبار صبحگاهی و در بعضی ساعت ها بارش پراکنده با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد و روز پنجشنبه ( ۲۴ آذر) قسمتی ابری همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

ضیائیان در انتها اظهار داشت: طی امروز و فردا (۲۲ و ۲۳ آذر ) بندرعباس با دمای ۲۹ و ۳۰ درجه سانتیگراد گرمترین و طی امروز (۲۲ آذر) بجنورد با دمای ۶- درجه سانتیگراد و فردا(۲۳ آذر) شهرکرد با دمای ۴- سردترین مرکز استان کشور است.
1401/09/22
14:04:53
5.0 / ۵
384
تگهای خبر: آلودگی , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است