رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درگز:

حفظ و حراست از منابع طبیعی وظیفه همگانی است

حفظ و حراست از منابع طبیعی وظیفه همگانی است

درگز ـ رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درگز اظهار داشت: منابع طبیعی از نعمت های باارزش خدادادی است که حفظ و حراست از آنها وظیفه ای همگانی بوده و بستر اصلی توسعه پایدار و تولید در کشور است.به گزارش گل ارکیده به نقل از مهر، جواد پهلوان زاده ظهر پنجشنبه در جلسه هم اندیشی «ترویج فرهنگ منابع طبیعی» که با حضور مسئولین روابط عمومی های ادارات و اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار نمود: هدف ما استفاده از هر فرصتی برای صیانت از منابع طبیعی می باشد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درگز با عنایت به چالش ها و فرصت های منابع طبیعی و محیط زیست خواهان مشارکت دستگاه ها و ارگان ها در ترویج فرهنگ منابع طبیعی و افزایش سطح آگاهی های عمومی و فرهنگ سازی در میان اقشار مختلف شد.
وی اضافه کرد: این جلسه با هدف هم افزایی و مشارکت دستگاه ها در محافظت از عرصه های ملی و ترویج فرهنگ منابع طبیعی تشکیل شده است.
پهلوان زاده بیان نمود: با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری باید فرهنگ منابع طبیعی به معارف عمومی تبدیل گردد.
در این نشست که با حضور مسئولین روابط عمومی های ادارات شهرستان و اصحاب رسانه برگزار شد، شناسایی مخاطبین و پرداختن به نقاط قوت و زمینه های همکاری مشترک مورد گفتگو قرار گرفت وآنان خواهان نگاه ویژه و مردمی به مبحث منابع طبیعی و حفظ سرمایه های ملی شدند.

1401/03/28
10:16:31
5.0 / ۵
103
تگهای خبر: آب , دستگاه , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است