تنفس هوای مطلوب در تهران

تنفس هوای مطلوب در تهران

بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران هوای پایتخت امروز (۱۶ آبان ماه) در شرایط قابل قبول است.به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا براساس پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبحگاه امروز(۱۶ آبان ماه) با عنایت به ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار گفته است.

وزش باد مؤثر در طول روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود. کاهش نسبی تندی باد تا اواخر وقت یکشنبه هم زمان با افزایش ترافیک شامگاهی تا حدودی سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و وضعیت نامطلوب کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد برقرار می شود.

وزش باد مؤثر تا بامداد روز دوشنبه (۱۷ آبان ماه) تا حدودی از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد کرد، هرچند افزایش تردد خودرو ها و درنتیجه افزایش غلظت ذرات معلق کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد را به دنبال دارد. حاکمیت جو نسبتاً آرام در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود.

با رشد ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر تا اواخر وقت دوشنبه (۱۷ آبان ماه) از غلظت ذرات معلق کاسته خواهد شد و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون با میانگین ۵۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون با میانگین ۵۶ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
منبع:

1400/08/16
13:04:35
5.0 / ۵
429
تگهای خبر: آب , آلاینده , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است