بدری در تذكر شفاهی:

رییس جمهور هر چه سریع تر عیسی كلانتری را بركنار كند

رییس جمهور هر چه سریع تر عیسی كلانتری را بركنار كند

نماینده مردم اردبیل در مجلس از رییس جمهور درخواست نمود که به مدیریت غیرمسئولانه کلانتری در سازمان محیط زیست کشور هر چه سریع تر اختتام دهد.به گزارش گل ارکیده به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی، صدیف بدری در تذکری شفاهی با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران محیط زیست، اظهار داشت: متأسفانه در پی این حادثه دو خبرنگار جان خودرا از دست دادند و چند تن از خبرنگاران نیز به شدت مصدوم شدند.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه افکار عمومی خصوصاً جامعه فرهیخته رسانه ای کشور به شدت از این حادثه آزرده خاطر شدند، گفت: حداقل انتظار این بود که دولت و مسئولان مربوطه ضمن عذرخواهی و همدردی با خانواده های قربانی، مسببان این بی تدبیری آشکار را که دو تن از خبرنگار را به مسلخ برد، بازخواست کنند.
وی خطاب به رییس جمهور، اشاره کرد: کلانتری نه فقط به شفاف سازی این مساله نپرداخته است، بلکه با رفتارهای خارج از عرف و اظهاراتی نسنجیده نمک به زخم خانواده های قربانی و شهروندان پاشید. البته شاید هم انتظارات ما از کلانتری زیاد است.
بدری افزود: رییس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور اگر کوچک ترین مسئولیت پذیری داشت، سال ها پیش باید صحنه مدیریت را ترک می کرد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وضعیت فجیع آب و هوای کلانشهرها، ناتوانی در حفظ گونه های نادر حیوانی، مظلومیت و به شهادت رسیدن محیط بانان و جنگل سوزی ها گوشه ای از هنر مدیریتی کلانتری است و لازم است که رییس جمهور برای تسکین آلام مردم، به مدیریت غیرمسئولانه کلانتری در سازمان محیط زیست کشور اختتام دهد.

1400/04/10
22:35:05
5.0 / 5
316
تگهای خبر: آب , جنگل , كلانشهر , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است