بررسی مجوزهای سالهای گذشته كمیسیون ماده 11 قانون هوای پاك

بررسی مجوزهای سالهای گذشته كمیسیون ماده 11 قانون هوای پاك

به گزارش گل ارکیده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران ضمن اشاره به بررسی مجوزهای سالهای گذشته کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک، اظهار داشت: به جهت اینکه در سال جدید استراتژی منطقی تری داشته باشیم، باید مجوزهایی که در دو سال قبل از این کمیسیون صادر شده، بررسی شود.


به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در جلسه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک عنوان کرد: چند تیم باید به صورت مستند، تمامی مصوبات را بر مبنای این که تا چه میزان اجرایی شده، بررسی نمایند تا بتوانیم یک گزارش تحلیلی مناسب در این عرصه داشته باشیم.
وی ادامه داد: باید شرایط و زمینه را بگونه ای فراهم نماییم تا در سالی که بعنوان رفع موانع تولید از آن یاد می شود، گام های موثری برداریم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در مورد شهرستان ری اظهار داشت: در شهرستان ری مصوبه محیط زیست و هم اشتغال را داشته ایم تا بعنوان یک قطب در استان به آن توجه ویژه نماییم.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، چراغعلی با اشاره به اینکه افرادی که واقعا به دنبال تولید هستند، میتوان با رعایت ضوابط و مقررات به آنها کمک نماییم، اظهار داشت: کار این افراد باید با سرعت بیشتری صورت گیرد و تلاش نماییم تا کارهای خودمان را به نحو مطلوب در این کمیسیون جلو ببریم تا مشمول برخی موضوعات زمان و تغییر جابه جایی های مدیریتی نشویم.
منبع:

1400/03/03
20:45:40
5.0 / ۵
514
تگهای خبر: محیط زیست , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است