بازگشت هوای ناسالم برای گروه های حساس به مناطق پرتردد پایتخت

بازگشت هوای ناسالم برای گروه های حساس به مناطق پرتردد پایتخت

گل ارکیده: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (14 فروردین ماه) پیش بینی می شود و تداوم این شرایط تا فردا دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آنست که در صبحگاه امروز (۱۴ فروردین ماه) با شروع تردد خودرو ها در اولین روز هفته همراه با حاکمیت جو آرام کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

با رشد ناپایداری جوی طی روز همراه با احتمال وزش تندبادهای لحظه ای و گسیل گردوخاک در مناطق مستعد، کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت. با تداوم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت پیش بینی می شود از غلظت آلاینده ها کاسته شود و در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

صبح فردا (۱۵ فروردین ماه) حاکمیت جو آرام و افزایش ترافیک صبحگاهی موجب می شود در مناطق پرتردد غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزایش پیدا کند و کیفیت هوا در این مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

وزش باد مؤثر طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود و بهبود نسبی کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت. این وضعیت تا اواخر وقت فردا (۱۵ فروردین ماه) ادامه دارد و با وجود افزایش ترافیک شامگاهی برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۶ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۳ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.
1400/01/14
22:55:31
5.0 / ۵
652
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت , ناسالم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است