هوای تهران در محدوده قابل قبول

هوای تهران در محدوده قابل قبول

بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران بامداد امروز دوشنبه (2 فروردین 1400) باتوجه به کاهش تردد خودرو ها در بیشتر مناطق پایتخت، میانگین کیفیت هوای تهران در 24 ساعت گذشته و الان در محدوده قابل قبول قرار دارد.


به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان میدهد که در بامداد امروز دوشنبه (۲ فروردین ۱۴۰۰) باتوجه به کاهش تردد خودرو ها در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت.
با حاکمیت جو ناپایدار در طول روز همراه با وزش باد نسبتاً شدید در بعضی ساعات، شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت دوشنبه و تردد معدود خودرو ها، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت پیش بینی می شود. بامداد روز سه شنبه (۳ فروردین ۱۴۰۰) نیز کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.
شرایط ناپایدار جوی در طول روز و وزش باد قابل توجه، پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود. استمرار این شرایط جوی تا اواخر وقت سه شنبه سبب پراکندگی آلاینده ها شده که برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.
به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» طی ۲۴ ساعت گذشته با میانگین ۵۳ بوده و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشته است. الان نیز آلاینده شاخص هوا «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۵ است و هوا در وضعیت قابل قبول قرار دارد.1400/01/02
18:15:33
5.0 / ۵
868
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دوستهای گل اركیده
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است