آماده باش محیط بان ها در چهارشنبه آخر سال

آماده باش محیط بان ها در چهارشنبه آخر سال

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از آماده باش محیط بان ها در چهارشنبه آخر سال آگاهی داد و اظهار داشت: ورود به پارک پردیسان و مناطق محیط زیستی از ساعت 15 امروز ممنوع می باشد.سرهنگ جمشید محبت خانی در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به اینکه طی امروز (۲۶ اسفند) به سبب برگزاری مراسم چهارشنبه سوری محیط بان ها آماده باش هستند، اظهار نمود: از ساعت ۱۵ عصر امروز در مناطق چهارگانه محیط زیستی ممنوعیت تردد خواهیم داشت و محیط بان ها اجازه ورود به این مناطق را نخواهند داد.

وی افزود: علاوه بر این با هماهنگی های انجام شده با پلیس راهور و نیروی انتظامی تهران بزرگ از ساعت ۱۵ امروز تا بامدادان فردا (۲۷ اسفند) در پارک پردیسان نیز ممنوعیت تردد داریم و این پارک تعطیل خواهد شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با اعلان اینکه امیدواریم حادثه تلخی طی امروز در کشور رقم نخورد، اشاره کرد: محیط بان های برای اطفای حریق های احتمالی درحالت آماده باش هستند.

محبت خانی با تاکید بر اینکه سفارش ما به عموم مردم این است که سنت چهارشنبه سوری را به نحو بی خطری که در آیین گذشته ما نیز وجود داشته است، برگزار کنند، اظهار داشت: البته باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کشور باید به سفارش های وزارت بهداشت نیز عمل کرد.

به گفته وی سامانه های ۱۵۴۰ و ۱۱۰ آماده دریافت گزارش های مردمی درباب تخلفات زیست محیطی و مسائل در رابطه با مناطق حفاظت شده محیط زیستی هستند.
1399/12/27
11:25:19
0.0 / ۵
574
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است