تصویب یك فوریت لایحه طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران

تصویب یك فوریت لایحه طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران

به گزارش گل ارکیده یک فوریت لایحه ˮطرح جامع مدیریت پسماند شهر تهرانˮ با ۱۶ رای موافق اعضای شورای شهر تهران به تصویب رسید.


به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و هفتادمین جلسه علنی این شورا بررسی یک فوریت لایحه "طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران
" را در دستور کار خود داشتند که در همین راستا علیپور، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران در تشریح این طرح اظهار داشت: این طرح در بازه زمانی دوساله با استفاده از تیمی مجرب با برگزاری ۲۳۰ جلسه کارشناسی و تخصصی تدوین شده است.
وی ادامه داد: این طرح در ۶ محور در حوزه های اجرایی سیستم یکپارچه مدیریت پسماند از مبدا تا مقصد به شکل برنامه عملیاتی و اجرایی در افق ۲۰ ساله برای شهر تهران طراحی شده است. برش ۲ ساله ای از این طرح در چارچوب طرح کاپ شروع شده و هم اکنون به صورت اجرایی در حال انجام می باشد.
هیچ پسماند حجیمی برای دفن به مجموعه آرادکوه منتقل نمی شود
علیپور افزود: در جهت هماهنگی و همگامی با شورا ۱۰ جلسه تخصصی با کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تهران داشتیم که تمام قسمت های تخصصی بررسی شده است. بدون شک نارسایی هایی در طول ۵۰ سال مدیریت پسماند در تهران بوده است و برش ۲ ساله تازه شروع شده، ولی اقدامات بسیار خوبی انجام شده است به شکلی که امروز هیچ پسماند حجیمی برای دفن به مجموعه آرادکوه منتقل نمی گردد.
به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران نهایتا با ۱۶ رای موافق با یک فوریت طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران موافقت کردند.1399/11/19
21:40:59
0.0 / ۵
886
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است