دشتی اردكانی:

آلوده ترین هوای كشور مربوط به اردكان است

آلوده ترین هوای كشور مربوط به اردكان است

نماینده اردكان با اشاره به میزان آلودگی هوا در اردكان خواهان ورود به این مساله و حل این مشكل شد.


به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، محمدرضا دشتی اردکانی در جلسه علنی امروز سه شنبه با استناد به اصل ۵۰ قانون اساسی در اخطاری اظهار داشت: حفاظت از محیط زیست در جمهوری اسلامی لازم است که باید برای نسل های امروز و نسل های بعدی حفظ شود. پس کارهای اقتصادی و غیر از آن که سبب آلودگی و تخریب محیط زیست می شود، ممنوعست.
وی با اشاره به جلساتش درباره وضعیت آلودگی هوا در اردکان با رئیس مجلس اظهار داشت: آلودگی هوا در اردکان نسبت به شهرهای دیگر در کشورمان بیشتر است. میزان آلودگی هوای اردکان را با تهران، اصفهان و اراک مقایسه کردم. این میزان در اردکان ۱۹۱، تهران ۹۲، اصفهان ۱۳۵ و اراک ۱۱۷ است. کرونا مردم اردکان را مورد حمله قرار داده پس دیگر روا نیست که هوای شهر هم بسیار آلوده باشد.
نماینده اردکان اضافه کرد: هر چه فریاد می زنم و مشکلات را با وزرا مطرح می کنم کسی نیست که به داد این شهر برسد. از رئیس مجلس می خواهم که اقدامی عاجل انجام دهد.
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اخطار از کمیسیون صنایع و معادن مجلس خواست که موضوع آلودگی هوای اردکان را بررسی نموده و گزارشی در این زمینه تهیه نماید.1399/08/06
23:04:57
5.0 / ۵
1255
تگهای خبر: آلودگی , محیط زیست , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است