خرید و فروش آنلاین فیش حج

خرید و فروش آنلاین فیش حج

گل اركیده: عزیز من تا این سن و سال شاید نداشتن توانایی خرید فیش حج  تنها چیزی بود كه می‌خواست و هنوز پشت سر نگذاشته بود.


اسمش را که می‌شنید چشمانش هم پر اشک می‌شد!... عزیزم در زندگیش زن قوی بود اما نمی‌دانم چرا در این سن  که آردهایش را ریخته و الکش را آویخته بود وقتی اسم حج و زیارت را می‌شنید با تمام قدرتش طاقت نمی‌آورد و دلش می‌شکست ... عزیز من تا این سن و سال شاید نداشتن توانایی خرید فیش حج  تنها چیزی بود که می‌خواست و هنوز پشت سر نگذاشته بود، و نرفتن به سفر معنوی حج تمتع تنها نقطه ای بودکه نمیتونست مثل همیشه خودش را پشت لبخندها و گذشت هاش پنهان کند و روی دلش پا بذاره و سکوت کند...! هزینه خرید فیش حج تمتع
 
من از بچگی حالش را می فهمیدم ... الان هم که بزرگتر شدم هنوز هم هرازگاهی گریه های از سر شوق عزیزم را می بینم.
 
امسال برای تولدش خیلی دلم میخواست تا زنده است به آرزویش برسد و براش یک فیش حج تهیه کنم.  یکسال بهش فکر کردم؛ تا جایی که میشد پس انداز میکردم. چند ماه قبل از تولدش از بقیه خانواده هم برای خرید فیش حج کمک گرفتم. بعد از جور کردن هزینه فیش حج، تازه فهمیدم به خاطر مشکلاتی که وجود دارد خرید و فروش فیش حج محدودیت هایی داره که دیگر نمیدانستم با وقت کمی که پیش رویم بود، چجوری باهاش کنار بیام.
 

خرید و فروش اینترنتی فیش حج

 
در اینترنت برای حل مشکلم سرچ کردم  و به سراغ سایت های موجود رفتم  حتی به  یکی دو مورد برخودرم که اقدام به ساخت اپلیکیشن نموده بودند، به هرحال مشکل من تنها که نبود؛ فهمیدم خرید و فروش اینترنتی هم برای فیش حج انجام میشه، بطوری که هم قانونی باشه هم مشکلات کمتری سر راهم باشه.
 
بعد از کلی جستجو در اینترنت و تماس با شماره های خرید و فروش فیش حج تمتع با یکی از دفاتر به نام آقای محمدزاده عرب قرار گذاشتم و به دفتر ایشان مراجعه کردم. با اینکه دمغ بودم و فکرم درگیرِ مشکلی که برام بوجود آمده بود، ولی آنها خیلی آرام و با روی خوش روند خرید فیش حج  قانونی را برام توضیح دادند... وقتی فهمیدم مشکلم خیلی هم غیرقابل حل نیست، خیلی آرام‌تر شدم. ایشان و کارشناسان خوبشان به خوبی شرایط را برای من تشریح کردند و توانستم با بهترین قیمت ممکن فیش حج را برای مادربزگ بخرم. از وب سایت فیش حج برای اینکه با آرامش برای مشکلم تدبیری اندیشدند و در زمانی که داشتم، خرید فیش حج را برایم میسر کردند، صمیمانه سپاسگزارم
1399/05/15
14:57:52
5.0 / ۵
2178
تگهای خبر: رپورتاژ , خرید , فروش , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است