ساماندهی حافظان منابع طبیعی در دستور كار سازمان جنگل ها

ساماندهی حافظان منابع طبیعی در دستور كار سازمان جنگل ها

به گزارش گل اركیده رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور در نشست مدیران بخش حفاظت و فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی مبحث ساماندهی نیروهای حفاظتی را در دستور كار خود قرار داد.به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا در نشست مدیران بخش حفاظت و فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی که بامداد امروز (۱۴ مردادماه) با حضور مسعود منصور برگزار شد، مقرر شد نیروهای حفاظتی که در چارچوب شرکت مشغول حفاظت از جنگل ها و مراتع هستند تحت قرارداد حفاظتی با بسیج، موسسات حفاظتی و مراقبتی و یا تعاونی های در رابطه با منابع طبیعی انجام وظیفه کنند.

برخورداری از لباس متحدالشکل، مجهز بودن به امکانات حفاظتی، گشت و مراقبت با خودروی آرم دار و به همراه داشتن برگه مأموریت همچون مشخصه هایی است که یک نیروی حفاظتی باید در انجام مأموریت به همراه داشته باشد.

در این نشست تصمیم گرفته شد با تأمین منابع مشخص از جانب سازمان جنگل ها حقوق نیروهای حفاظتی بموقع پرداخت گردد و به هیچ وجه حقوق این نیروها به تعویق نیفتد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، کلیه نیروهای حفاظتی در منابع طبیعی کشور تحت امر فرماندهی یگان حفاظت به وظایف خود می پردازند و هر گونه تغییر و تحول در این بخش با هماهنگی این مرکز صورت خواهد گرفت.
1399/05/14
22:41:40
5.0 / ۵
1866
تگهای خبر: آب , جنگل , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است