هواشناسی اعلام كرد

هوای صاف تا آخر هفته

هوای صاف تا آخر هفته

به گزارش گل اركیده سازمان هواشناسی اعلام نموده كه تا اواخر هفته در اغلب مناطق كشور آسمان صاف خواهد بود و شهركرد امشب در سردترین ساعات دمای منهای ۱۳ درجه را تجربه خواهد نمود.مدیر كل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی كشور در گفتگو با خبرنگار مهر امروز یكشنبه در شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق، شرق و دامنه های البرز شرقی در استان سمنان بارش برف و باران و وزش باد و در جنوب شرق بارش پراكنده و وزش باد پیشبینی می شود.
صادق ضیائیان اضافه كرد: فردا دوشنبه اغلب مناطق كشور آسمانی صاف خواهد داشت و تنها در جنوب شرق كشور بارش پراكنده و وزش باد رخ می دهد.
وی خاطرنشان كرد: از سه شنبه تا اواخر هفته در اغلب مناطق كشور آسمان صاف خواهد بود و در نیمه شمالی كشور افزایش دمای نسبی و در غرب سواحل دریای خزر و اردبیل وزش باد شدید جنوبی و افزایش دمای ۵ تا ۱۰ درجه ای پیشبینی می شود.
به گفته وی امروز یكشنبه و فردا دوشنبه مركز و شرق خلیج فارس و از فردا دریای عمان مواج پیشبینی می شود. هوای تهران از امروز تا پنج شنبه صاف گاهی كمی ابری و گاه وزش باد پیشبینی شده و بیشترین و كمترین دمای هوای پایتخت امروز به ترتیب ۸ و ۱- درجه سانتیگراد خواهد بود. شهر كرد امشب در خنك ترین ساعات دمای ۱۳- درجه سانتیگراد را تجربه خواهد نمود.

1398/11/15
23:38:02
5.0 / ۵
4092
تگهای خبر: تجربه , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است