كارشناس هواشناسی؛

تهران سردتر می شود

تهران سردتر می شود

به گزارش گل اركیده كارشناس سازمان هواشناسی پیش بینی نمود دمای تهران تا روز دوشنبه آینده به منفی ۴ درجه سانتی گراد زیر صفر خواهد رسید.به گزارش گل اركیده به نقل از مهر، محمد اصغری اظهار داشت: سال جاری نیمه نخست بهمن در تمام كشور از میانگین سال های گذشته سردتر است، اما در نیمه دوم بهمن شرایط به حالت عادی باز خواهد گشت هرچند پیشبینی در این حوزه به زمان نیاز دارد و باید منتظر اتفاقات جوی ماند.
وی اضافه كرد: سامانه خوبی در كشور بود و به مناطق جنوب شرقی كشور رسیده و هموطنان استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان در بیشتر شهرها شاهد بارش باران خواهند بود و بهترین باران در جزیره ابوموسی در حال بارش است.
اصغری افزود: سامانه سردی از شمال غربی كشور در حال ورود است و ابرهای باران زا وارد كشور شده اند كه استان های آذربایجان غربی و كردستان را در بر گرفته است.
وی با اشاره به اینكه بیشتر بارش های این سامانه به صورت برف خواهد بود، اظهار داشت: با گذشت زمان، مناطق بیشتری از این سامانه تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.
این كارشناس سازمان هواشناسی، اظهار داشت: استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل خزر با كاهش دما و بارش برف مواجه می شود.
اصغری اضافه كرد: استان های كرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، كهگیلویه و بویراحمد و شمال و غرب استان فارس هم تحت تأثیر این بارش ها خواهند بود.
وی اظهار داشت: هسته بارش های این سامانه سرد در سواحل غربی خزر متمركز است، اما كوه های زاگرس را هم در بر خواهد گرفت.
اصغری با عنوان این مطلب كه دمای تهران تا روز دوشنبه كاسته می شود و به منفی ۴ درجه سانتی گراد زیر صفر خواهد رسید، اضافه كرد: دمای ۴ درجه زیر صفر برای تهران غیر معمول نیست.

1398/11/06
22:20:01
5.0 / ۵
4473
تگهای خبر: جزیره , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است