تعامل ناجا و محیط زیست ضروری و باارزش است

تعامل ناجا و محیط زیست ضروری و باارزش است

گل اركیده: رئیس پلیس پیشگیری ناجا در جریان بازدید از منطقه حفاظت شده هفتاد قله تعامل ناجا و سازمان حفاظت محیط زیست در صیانت از منابع ملی را ضروری و باارزش دانست.به گزارش گل اركیده به نقل از ایسنا سردار شرفی در بازدید از پاسگاه های محیط بانی هفتاد قله اظهاركرد: همكاری و تعامل سازنده نیروی انتظامی و سازمان محیط زیست در انجام ماموریت ها و صیانت از منابع ملی ضروری و بسیار باارزش است.

وی اشاره كرد: فعالیت ها و اقدامات سازمان حفاظت محیط زیست در تداوم كارهای ناجا برای تأمین امنیت ملی است و هر فردی كه بخواهد به محیط زیست دست درازی و تعرض كند به جد با او برخورد می نماییم و اجازه نمی دهیم فردی مغایر با قانون عمل كند.

جمشید محبت خانی - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست - نیز در این بازدید ضمن قدردانی از كوشش های شبانه روزی پلیس در تامین نظم و امنیت اظهار داشت: خوشبختانه امسال با تعامل و همكاری نیروی انتظامی اقدامات و تدابیر خوبی در جهت انجام فعالیت ها و دستیابی به اهداف سازمان حفاظت محیط زیست در قالب دستورالعمل های قانونی صورت گرفته است.

وی در این دیدار از تلاش باارزش محیط بانان كه با حداقل امكانات و بهره مندی مادی از امانت نسل های آتی حفاظت و حراست می كنند، قدردانی كرد و كار محیط بانی را از افتخارآمیزترین خدمات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست ادامه همكاری بیشتر و تعامل سازنده نیرو های انتظامی استان مركزی در امتداد حفاظت از حیات وحش، مدیریت هرچه بیشتر تنوع زیستی خصوصاً در حوزه یگان حفاظت و جلوگیری از شكار غیر مجازدر زیستگاه ها و مناطق استان و بیان مشكلات از زبان محیط بانان و تاكید جدی بر حل مشكلات آنها توسط فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست كشور همچون مهمترین موضوعات محوری این بازدید بود.

منبع:

1398/09/23
17:54:49
5.0 / ۵
4149
تگهای خبر: خدمات , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است