هوای پایتخت امروز سالم می باشد

هوای پایتخت امروز سالم می باشد

گل اركیده: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت امروز (19 آذرماه) در شرایط سالم می باشد.به گزارش گل اركیده به نقل از ایسنا نتایج حاصل از پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا حاكی از آنست كه در اولین ساعات روز سه شنبه (۱۹ آذر) با برقراری شرایط مساعد جوی طی ساعات گذشته، با وجود آغاز تردد خودرو ها، كیفیت هوا در وضعیت مطلوب قرار خواهد داشت. هرچند در بعضی مناطق افزایش غلظت ذرات معلق سبب كاهش كیفیت هوا خواهد شد.

طی روز افزایش ناپایداری جوی و گاهی وزش باد از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود. با این وجود با افزایش ترافیك شبانگاهی شهر تهران بر غلظت ذرات معلق افزوده و كاهش كیفیت هوا در مناطق پرتردد پیش بینی می شود. بااینكه در ساعات پایانی امروز (۱۹ آذر) با افزایش نسبی سرعت باد و پراكندگی آلاینده ها، بهبود نسبی كیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

با تداوم این وضعیت جوی تا صبحگاه فردا (۲۰ آذرماه) همزمان با آغاز تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزایش می یابد و پیش بینی می شود در پاره ای مناطق كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب قرار بگیرد. در طول روز با افزایش ابرناكی همراه با افزایش سرعت باد در بعضی ساعات، پراكندگی آلاینده ها سبب می شود كیفیت هوا در شرایط مطلوب قرار بگیرد.

در شامگاه چهارشنبه احتمال می رود در بیشتر مناطق پایتخت كیفیت هوا در وضعیت مطلوب قرار داشته باشد. هرچند در مناطق پرتردد احتمال برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس دور از انتظار نخواهد بود.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۱ و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص الان ۷۳ و هوا در شرایط سالم می باشد.

منبع:

1398/09/19
22:18:16
5.0 / ۵
4194
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت , ناسالم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است