هواشناسی اعلام كرد؛

پایداری هوا و تداوم آلودگی تا دوشنبه

پایداری هوا و تداوم آلودگی تا دوشنبه

به گزارش گل اركیده سازمان هواشناسی اعلام نموده یكشنبه در غالب مناطق كشور جوی پایدار حاكم بوده و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت كشور، افزایش غلظت آلاینده ها و كاهش كیفیت هوا تداوم خواهد داشت.مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی كشور در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام نمود: یكشنبه در غالب مناطق كشور جوی پایدار حاكم بوده و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت كشور، افزایش غلظت آلاینده ها و كاهش كیفیت هوا تداوم خواهد داشت.
صادق ضیائیان اضافه كرد: از اوایل روز دوشنبه به تدریج سامانه بارشی از غرب، كشور را تحت تأثیر قرار داده كه سبب بارش باران، گاهی رعد و برق، وزش باد، كاهش نسبی دما و در ارتفاعات بارش برف در غرب، جنوب غرب، بخش هایی از شمال غرب و به تدریج از بعداز ظهر مركز استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و زاگرس مركزی خواهد شد كه شدت وارد شده در شهرهای ایلام، لرستان، شمال خوزستان، غرب كرمانشاه و غرب كردستان پیش بینی می شود.
هوای تهران روز یكشنبه صاف تا كمی ابری و غبار آلود و بعدازظهر دوشنبه ابری همراه با بارش باران پیش بینی شده است و كمترین دمای هوای پایتخت بامدادان یكشنبه ۷ درجه سانتیگراد پیش بینی شده است. همین طور كرمان و شهركرد با دمای ۲- سانتیگراد بامدادان یكشنبه خنك ترین مراكز استان كشور خواهند بود.

1398/09/11
14:00:07
5.0 / ۵
4087
تگهای خبر: آلاینده , آلودگی , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است