فعالیت سامانه بارشی در كشور

فعالیت سامانه بارشی در كشور

به گزارش گل اركیده مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به فعالیت سامانه بارشی در كشور از بارش باران در تهران اطلاع داد.صادق ضیاییان در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه برپایه تحلیل آخرین خروجی مدلها و نقشه های هواشناسی طی ۲۴ ساعت آینده بارش باران در سواحل دریای خزر و بخش هایی از شمال شرق كشور ادامه دارد، اظهار نمود: طی فردا (۲۵ آبان ماه) بارش در سواحل دریای خزر، دامنه های البرز و بخش هایی از جنوب غرب و جنوب كشور رخ می دهد.

وی افزود: طی روز یكشنبه (۲۶ آبان ماه) هم برای جنوب غرب و جنوب كشور رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و در دامنه های البرز، زاگرس و سواحل دریای خزر بارش باران پیشبینی می شود.

مدیر كل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه بارش در این مناطق ادامه دارد و به مناطق مركزی كشور هم كشیده می شود، خاطرنشان كرد: طی روز سه شنبه (۲۸ آبان ماه) بارش در غرب سواحل و جنوب غرب تضعیف می شود اما به مناطقی از شرق و شمال شرق كشور هم می رسد.

به گفته ضیاییان بارش در مناطق سردسیر و كوهستانی به شكل برف است همینطور سواحل غربی دریای خزر از امروز دوشنبه (۲۴ تا ۲۶ آبان ماه) و مركز و غرب خلیج فارس طی روزهای یكشنبه و دوشنبه (۲۶ و ۲۷ آبان ماه) مواج است.

مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در انتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار نمود: آسمان تهران فردا (۲۵ آبان ماه) ابری، همراه با رگبار باران و گاهی وزش باد با حداقل دمای چهار و حداكثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد و طی روز یكشنبه (۲۶ آبان ماه) هم نیمه ابری و همراه با بارش پراكنده و حداقل دمای پنج و حداكثر دمای ۱۱ درجه سانیتگراد پیشبینی می شود.
1398/08/25
01:54:46
5.0 / ۵
4151
تگهای خبر: آب , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است