مدیركل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین :

قطع كنندگان درخت در جاده های قزوین دستگیر شدند

قطع كنندگان درخت در جاده های قزوین دستگیر شدند

گل اركیده: قزوین- مدیركل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین اظهار داشت: با تلاش ماموران منابع طبیعی ۳ نفر از متخلفانی كه درختان جاده قزوین به تاكستان را قطع می كردند دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.


علی اكبر اسداللهی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: در ایام گذشته متوجه شدیم تعدادی از سودجویان اقدام به قطع درختان حاشیه جاده قزوین به تاكستان كرده اند كه شناسایی متخلفان در دستور كار قرار گرفت. وی بیان كرد: مسیر جاده قدیم قزوین به تاكستان به مسافت ۴۰ كیلومتر است كه بخشی از آن در راه تونل باد در راه كهك قرار دارد كه برای جلوگیری از بوران و برف در جاده حدود ۲۵ كیلومتر در سال ۶۲ درختكاری شده است. اسداللهی یادآورشد: كاشت درخت در محدوده كهك توانسته از بروز برخی مشكلات ناشی از برف و بوران در جاده و مسدود شدن مسیر در زمستان بشدت جلوگیری كند كه قطع درختان این مسیر می توانست به بروز حوادث منجر شود.
وی اظهار داشت: ماموران اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین موفق شدند سه نفر از متخلفان كه درختان جاده قزوین به تاكستان را قطع كرده بودند را شناسایی و دستگیر كنند. مدیركل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین خاطرنشان كرد: متخلفان تعداد ۵۰ اصله درخت در این مسیر را قطع كرده بودند كه بعد از شناسایی و دستگیری تحویل مقامات قضایی شدند. اسداللهی از روستائیان و اهالی ساكن در مجاورت محدوده درختكاری شده در جاده قزوین به تاكستان خواست برای جلوگیری از قطع درختان مسیر مراقب باشند و ضمن همكاری با ماموران اداره كل منابع طبیعی در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه و قطع درخت توسط افراد سودجود مراتب را به ماموران اطلاع دهند.

1397/08/11
00:28:50
5.0 / ۵
4515
تگهای خبر: آب , درخت , مسیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است