سازمان محیط زیست دستگاه فعال در حوزه دسترسی آزاد به اطلاعات

سازمان محیط زیست دستگاه فعال در حوزه دسترسی آزاد به اطلاعات

گل اركیده: كمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از سازمان حفاظت محیط زیست قدردانی نمود.به گزارش گل اركیده به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، حسین انتظامی دبیر كمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه ای خطاب به عیسی كلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست از توجه سازمان محیط زیست به پاسخگویی و حضور فعال در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات قدردانی كرد.
در متن این نامه آمده است: وظیفه خود می دانم از توجه آن سازمان به پاسخگویی و حضور فعال در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات قدردانی می كنم.
از ۴۴۲ دستگاه متصل به این سامانه، سازمان حفاظت محیط زیست با ۹۲ در صد پاسخگویی به درخواست ها و اتصال ۲۰ اداره كل استانی یكی از فعال ترین دستگاه های سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات است.
این جدیت نسبت به پاسخگویی با عنایت به گستردگی فعالیت آن سازمان، شایسته تبریك است. همینطور وظیفه خود می دانم از تلاش های ارزشمند امیر عبد الرضا سپنجی نماینده این سازمان در كمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات و مدیر كل روابط عمومی و امور رسانه قدردانی كنم.

1397/06/14
14:29:55
5.0 / ۵
4375
تگهای خبر: محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است