واحد تولیدی پودر میكرونیزه در دلیجان تعطیل شد

واحد تولیدی پودر میكرونیزه در دلیجان تعطیل شد

گل اركیده: خمین - سرپرست اداره حفاظت محیط زیست دلیجان اظهار داشت: یك واحد تولید پودر میكرونیزه در این شهرستان روز پنجشنبه به دلیل رعایت نكردن ضوابط زیست محیطی و تولید آلودگی مهر و موم و از فعالیت آن جلوگیری شد.


«فرامرز جدیدی» در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: این واحد تولیدی كه در شهرك صنعتی دلیجان مستقر بود كه بعد از گذران مراحل قانونی و با حكم قضایی تعطیل شده است.
وی تصریح كرد: واحد تولید كننده پودر میكرونیزه دلیجان با وجود اخطارهای مختلف اقدامات موثر در رفع آلایندگی نداشت.
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست دلیجان از پایش زیست محیطی شبانه صنایع مستقر در شهرك های صنعتی و نواحی شهرستان دلیجان اطلاع داد و اظهار داشت: گشت زنی و بازدید شبانه از واحدهای صنعتی با عنایت به ضرورت پایش صنایع و بررسی خروجی واحدهای تولیدی و صنعتی توسط كارشناسان اداره حفاظت محیط زیست دلیجان انجام می گردد.
جدیدی اضافه كرد: در این بازدیدها روند تولید صنایع فعال در زمینه فرآورده های عایق رطوبتی و نفتی و پودرهای میكرونیزه مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت مشاهده تخلف به آن ها اخطار داده می شود.
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست دلیجان اظهار داشت: سه واحد تولیدی و صنعتی امسال دلیل رعایت نكردن مسایل زیست محیطی در این شهرستان تعطیل شده است و 17 واحد هم اخطار زیست محیطی دریافت كرده اند.
دلیجان در جنوب استان مركزی قرار دارد كه 400 واحد صنعتی در چهار شهرك و ناحیه صنعتی آن فعالیت می كند.
دلیجان بعنوان چهارمین شهر آلوده استان مركزی شناخته شده است.
7277/6013/


1397/05/11
22:37:32
5.0 / ۵
4341
تگهای خبر: زیست محیطی , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است