فرمانده انتظامی دامغان:

شکار ۱۸ راس کل و قوچ در دامغان

شکار ۱۸ راس کل و قوچ در دامغان

به گزارش گل ارکیده، دامغان_ فرمانده انتظامی دامغان از شکار بدون مجوز 18 راس کل و قوچ طی چند ماه گذشته در دامغان آگاهی داد و اظهار داشت: در این جهت 9 شکارچی دستگیر شدند.به گزارش گل ارکیده به نقل از مهر، سرهنگ سید رضا علوی بامداد یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی دامغان ضمن بیان این که پس از کسب اطلاع از وجود شکارچی بدون مجوز در زمینه این شهرستان موضوع در دستور کار رسیدگی قرار گرفت، اظهار داشت: بررسی ها نشان داد این اتفاق در یکی از روستاهای اطراف دامغان به وقوع پیوسته است.
وی ضمن بیان این که گزارش ها حاکی از آن بود که چند نفر در همان روستا درحال سلاخی کردن شکار بدون مجوز هستند، اضافه کرد: بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان با هماهنگی های لازم به محل مورد نظر اعزام شدند.
فرمانده انتظامی دامغان ضمن بیان این که دو متهم بمحض مشاهده مأموران متواری شدند، اظهار داشت: در نهایت شکارچی اصلی با شلیک بموقع مأموران زمین گیر شد.
علوی ضمن بیان این که طی بازرسی از منزل این متهم سه رأس بز و قوچ وحشی درحال سلاخی شدن به همراه یک دستگاه موتورسیکلت تریل غیرمجاز، یک قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ و متعلقات مربوطه کشف و ضبط شد، اشاره کرد: متهم در بازجویی فنی و تخصصی پلیس به همدستی با هشت نفر دیگر اعتراف کرده است.
وی ضمن بیان این که این متهم اذعان داشت که با مشارکت دوستانش در مجموع ۱۸ رأس بز و قوچ وحشی را طی چند ماه بصورت بدون مجوز شکار کردند، اضافه کرد: طی چندین عملیات ضربتی جداگانه تمامی ۹ نفر شکارچی بدون مجوز با دستور مراجع قضائی دستگیر و روانه زندان شدند.

1402/01/06
14:14:24
5.0 / ۵
225
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است