برای نخستین بار در استان اصفهان؛

جشنواره مطبوعاتی قاصد آب برگزار می گردد

جشنواره مطبوعاتی قاصد آب برگزار می گردد

گل ارکیده: برای اولین بار در استان اصفهان، جشنواره مطبوعاتی قاصد آب انجام می شود.به گزارش گل ارکیده به نقل از مهر، محمد شفائی مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان با بیان این خبر گفت: جشنواره ها همچون جشنواره های مطبوعاتی و تولیدات رسانه ای در زمینه آب، دسترسی مردم به اطلاعات طبقه بندی شده دراین باره را بیش از پیش تسهیل می کند.
وی با دعوت از تمامی اصحاب رسانه جهت شرکت در این جشنواره، اشاره کرد: با افزایش سطح سواد آبی مردم مسیر کنشگری ایشان در آینده تسهیل خواهد شد.
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان اضافه کرد: علاوه بر روزنامه نگاران برای بخش جانبی این جشنواره بخش شهروند خبرنگار در نظر گرفته شده است که شهروندان می توانند با ارسال فیلم کوتاه موبایلی ۵۹ ثانیه ای با موضوعات مدیریت بهینه مصرف آب در بخش های شرب، صنعت و کشاورزی در این جشنواره شرکت نمایند.
شفائی درباب بازه زمانی انتشار آثار اظهار داشت: آثاری که از تاریخ ۱.۱. ۱۴۰۱ با موضوع آب استان اصفهان، در رسانه های رسمی انتشار یافته باشند می توانند در این جشنواره شرکت نمایند و اختتامیه این جشنواره شنبه ۱۳ اسفند، مقارن با روز ملی آب انجام می شود.
اصحاب رسانه می توانند آثار خودرا در قالب های مقاله، سرمقاله و یادداشت، عکس (تک فریم، مجموعه عکس، فتو مونتاژ) خبر، گزارش، مصاحبه، تیتر، طنز مکتوب (نظم و نثر) و کاریکاتور و با محورهای احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی، تغییر اقلیم، فرونشست، مدیریت یکپارچه حوضه زاینده رود، مدیریت مصرف آب در کشاورزی، صنعت و نقش پساب در صنعت و محیط زیست شهری، فرهنگ سازی رفتار در مدیریت مصرف آب آشامیدنی، تصفیه خانه های آب و فاضلاب استان اصفهان، جهاد آبرسانی در روستاهای استان اصفهان، توزیع عادلانه آب، آب خاکستری، بازچرخانی آب، سازگاری با کم آبی، ارزش آب، سواد آبی و مسئولیت اجتماعی رسانه ها در مساله آب از تاریخ ۱۹ آذر ماه الی ۱۹ دی ماه سال جاری بصورت مجازی به آدرس Event. Abfaesfahan.ir ارسال نمایند.

1401/09/23
11:59:20
5.0 / ۵
369
تگهای خبر: آب , اقلیم , شركت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است