آسمان صاف تهران تا سه شنبه

آسمان صاف تهران تا سه شنبه

گل ارکیده: آسمان پایتخت امروز( 6 خرداد ماه) صاف و نیمه ابری همراه با وزش باد خواهد بود و باتوجه به تشکیل توده گرد و خاک در کشور عراق و انتقال آن به بخش هایی از استانهای ایلام و خوزستان برای این مناطق آلودگی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.


به گزارش گل ارکیده به نقل از ایسنا، برمبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی نیمه ابری و در بعضی ساعت ها همراه با وزش باد خواهد بود؛ برای امروز نیز در استان تهران آسمانی صاف همراه با وزش باد پیش بینی شده است. در ایام شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه( ۷، ۸، ۹ و ۱۰ خردادماه) نیز در ساعات روز صاف تا قسمتی ابری و در ساعات بعدازظهر نیمه ابری همراه با وزش باد خواهد بود.
برای استان تهران فردا شنبه ۷ خردادماه بیشینه هوا ۳۰ درجه سانتی گراد و کمینه آن ۱۸ درجه سانتی گراد پیش بینی شده است و برای یکشنبه نیز بیشینه هوا ۳۰ درجه سانتی گراد و کمینه آن ۲۰ درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.
برای امروز در استانهای خراسان رضوی و شمالی در بعضی ساعات رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات استانهای سمنان، گلستان و مازندران بارش پراکنده پیش بینی می شود. روزهای شنبه تا سه شنبه نیز در بخش هایی از شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز مرکزی رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت انتظار می رود. همین طور بواسطه تشکیل توده گرد و خاک در کشور عراق و انتقال آن به بخش هایی از استانهای ایلام و خوزستان امروز برای این مناطق آلودگی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
منبع:

1401/03/07
07:30:20
5.0 / ۵
196
تگهای خبر: آلودگی , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
GOl Orkideh
گل ارکيده

گل اركیده

گل و گیاه

golorkideh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل اركیده محفوظ است